Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Podzimní běh Dražovkou 2014 ve výsledcích

08.11.2014 21:30
V sobotu 8.11.2014 se v lesoparku Dražovka v Hořovicích uskutečnil 30. ročník Podzimního běhu Dražovkou. Závod byl zároveň finálovým závodem středočeského Běžeckého poháru mládeže v přespolním běhu.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých dětských kategoriích?
 
V kategorii Dívky nejmladší (ročník 2009 a mladší) zvítězila Sára Achberger před Annou Švihnosovou a Kateřinou Krátkou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kryštof Urban před Antonínem Kaprhalem a Dominikem Korbelem.
 
V kategorii Dívky 6-7 let (ročník 2007-2008) zvítězila Ema Čechová před Terezou Krtilovou a Barborou Míkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Nicholas Kalle před Prokopem Ondřejkou a Matějem Bejčkem.
 
V kategorii Dívky 8-9 let (ročník 2005-2006) zvítězila Michaela Rubešová před Martinou Zemkovou a Dominikou Polákovou, na 6.místě skončila naše Adélka Kotlíková, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Kryštof Ondřejka před Adamem Hořejším a Floriánem Ketmanem. 
 
V kategorii Dívky 10-11 let (ročník 2003-2004) zvítězila Daniela Karasová před Terezou Placatkovou a Zuzanou Pitnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Smetana před Matějem Šolcem a Alexandrem Šimkem. 
 
V kategorii Dívky 12-13 let (ročník 2001-2002) zvítězila Kateřina Kopicová před Magdalenou Kimlovou a Simonou Karešovou, na 16.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojtěch Dryák před Lukášem Moulisem a Františkem Fišerem.
 
V kategorii Dívky 14-15 let (ročník 1999-2000) zvítězila Bára Placatková před Veronikou Novotnou a Kristýnou Prouzovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Kvasnica před Martinem Anýžem a Janem Jeníčkem.