Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Podzimní běh Dražovkou 2013 v Hořovicích nezklamal

09.11.2013 19:02
V sobotu 9.11.2013 se v lesoparku Dražovka v Hořovicích konal 29.ročník Podzimního běhu Dražovkou, který byl zároveň posledním závodem Běžeckého poháru mládeže v přespolním běhu. Tradičně dobře organizované finále poháru přilákalo na start nejlepší běžce a běžkyně ve všech žákovských kategoriích.
 
Z našeho teamu se závodu zúčastnily Adélka Kotlíková se sestrou Eliškou a obě shodně obsadily ve své kategorii 13.místo. A jak to dopadlo v jednotlivých dětských kategoriích?
 
V kategorii Nejmladší dívky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Linda Rojíková před Annou Švihnosovou a Markétou Myškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Nový před Jonášem Sekyrou a Štěpánem Mikulou.
 
V kategorii Dívky 6-7 let (ročník 2006-2007) zvítězila Agáta Hofmanová před Annou Karasovou a Emou Čechovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Florian Ketman před Josefem Čapkem a Ondřejem Krtkem.
 
V kategorii Dívky 8-9 let (ročník 2004-2005) zvítězila Tereza Placatková  před Šárkou Somrovou a Monikou Florovou, na 13.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Alexandr Šimek před Kryštofem Ondřejkou a Jakubem Žákem.
 
V kategorii Dívky 10-11 let (ročník 2002-2003) zvítězila Daniela Karasová před Michaelou Durdovou a Kateřinou Kopicovou, na 13.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Smetana před Lukášem Vostárkem a Ondřejem Klíchou.
 
V kategorii Dívky 12-13 let (ročník 2000-2001) zvítězila Bára Placatková před Kateřinou Krejčí a Veronikou Novotnou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojtěch Dryák před Lukášem Bajerem a Václavem Růžičkou.
 
V kategorii Dívky 14-15 let (ročník 1998-1999) zvítězila Alexandra Desousa před Karolínou Křenkovou a Barborou Slabochovou, ve stejné kategorii mezi kluky František Fiřt před Petrem Holcem a Danielem Novým.