Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Perštejnské Giro odstartovalo Pohár Peruna 2014

11.05.2014 20:30
V sobotu 10.5.2014 odstartoval v Perštejně závodem Perštejnské Giro letošní ročník Poháru Peruna. Perfektně připravené inovované dětské tratě našemu teamu vyhovovaly a nebýt technických problémů Míchala Samce, které ho stály vítězství, byl by z toho zlatý teamový triple.
 
V kategorii Z8 zvítězila Veronika Chalupová před Zuzanou Tůmovou a Barborou Jansovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Colinem Rudolpem a Janem Novákem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Kotlíková před Kateřinou Ummanovou a Barborou Šindelářovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Axel Hunger před Václavem Jirovcem a Lukášem Hamatou. 
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Eliška Kotlíková před Terezou Duchkovou a Markétou Macánovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Petr Kopecký před naším Míchalem Samcem a Adamem Vaněčkem.
 
V kategorii Z14 zvítězila Viktorie Ševčíková před Eliškou Nezbedovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marcel Červenka před Dominikem Fialou a Karlem Macánem.