Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Orlík Tour Kooperativy 2013

08.06.2013 15:01
V sobotu 8.6.2013 pokračoval čtvrtým závodem na Orlíku seriál Kolo pro život. Po dlouhé době lepší počasí provázelo dopolední závody Junior Trophy, které vyústily v následující výsledky. 
 
V kategorii D5 zvítězila Babeta Kolářová před Magdalénou Bradnovou a Adélou Stránskou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vítek Bradna před Štěpánem Gorogem a Matoušem Půbalem.
 
V kategorii D6-7 zvítězila Adéla Rozsypalová před Karolínou Černou a Marií Kramešovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Tomica před Jakubem Svatuškou a Sebastianem Kerlem.
 
V kategorii D8-9 zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Nelou Půbalovou, na 11.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem.
 
V kategorii D10-11 zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Dášou Hejhalovou, na 4.místě skončila naše Zuzka Kadlecová a na 9.místě Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Jakubem Daňkem a Matějem Půlpánem.
 
V kategorii D12-13 zvítězila Klára Vernerová před Michaelou Martínkovou a Kristýnou Haasovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Ježek před Patrikem Němcem a Davidem Kubicou. 
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde, průběžné výsledky seriálu zde