Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Okolí Zadova v sobotu přivítalo účastníky Šumavského MTB maratonu České spořitelny 2013

03.08.2013 13:06

V sobotu 3.8.2013 se na šumavském Zadově konal další díl seriálu Kolo pro život, Šumavský MTB maraton České spořitelny. Horké počasí posledních dnů spolu s okolním terénem dokonale prověřilo všechny účastníky. A jak to dopadlo v dopoledním bloku dětských závodů Junior Trophy?

V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Babetou Kolářovou a Anetou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Velíšek před Vítkem Bradnou a Matoušem Půbalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Adélou Rozsypalovou a Katkou Duškovou, na 5.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Jakubem Svatuškou a Petrem Tomicou.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Nela Viktorová před Justýnou Kolářovou a Adélou Kyselovou, na 14.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Vojtou Paříkem, na 5.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Martina Jedlánková před Katkou Daňkovou a Luckou Blechovou, na 8.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Matějem Půlpánem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Tereza Vaníčková před Kristýnou Pejšovou a Karolínou Kofroňovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Samuel Jirouš před Davidem Kubicou a Fabiánem Blochem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.