Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Okolí jezera Milada patřilo v sobotu bikerům

04.06.2016 19:00
V sobotu 4.6.2016 v Roudníkách MTB maratonem Milada pokračoval seriál Usti MTB Cup. Pořadatelé nedaleko jezera Milada připravili v centru obce zázemí nejen pro závody, ale i zajímavý program pro děti v rámci oslav dětského dne.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Bobíci (ročník 2012 a mladší) zvítězil Antonín Bartoš před Šimonem Kalibou a Robertem Merlem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Rozálie Šmídová.
 
V kategorii Naděje I (ročník 2010-2011) zvítězil Štěpán Kalaš před Simonem Bejčkem a Štěpánem Chýle, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Simonou Doušovou.
 
V kategorii Naděje II (ročník 2008-2009) zvítězil Prokop Sebránek před Matyášem Malinou a Vítem Žáčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anděla Břenková před Agátou Šmídovou a Violou Pidrmanovou.
 
V kategorii Naděje III (ročník 2006-2007) zvítězil Tobias Dvořáček před Tomášem Netíkem a Jakubem Ranšem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Cebulová před Ivou Kovaříkovou a Nany Křížovou.
 
V kategorii Žáci I (ročník 2004-2005) zvítězil Filip Chýle před Martinem Volfem a Alešem Bárem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Hanka Runtová před Klárou Cebulovou a Veronikou Novotnou.
 
V kategorii Žáci II (ročník 2002-2003) zvítězil Pavel Jindřich před Pavlem Mirvaldem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Šponarová před Emou Kaštánkovou a naší Adélou Špičkovou.
V sobotu 4.6.2016 v Roudníkách MTB maratonem Milada pokračoval seriál Ústí MTB Cup. Pořadatelé nedaleko jezera Milada připravili v centru obce zázemí nejen pro závody, ale i zajímavý program pro děti v rámci oslav dětského dne.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Bobíci (ročník 2012 a mladší) zvítězil Antonín Bartoš před Šimonem Kalibou a Robertem Merlem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Rozálie Šmídová.
 
V kategorii Naděje I (ročník 2010-2011) zvítězil Štěpán Kalaš před Simonem Bejčkem a Štěpánem Chýle, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Simonou Doušovou.
 
V kategorii Naděje II (ročník 2008-2009) zvítězil Prokop Sebránek před Matyášem Malinou a Vítem Žáčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anděla Břenková před Agátou Šmídovou a Violou Pidrmanovou.
 
V kategorii Naděje III (ročník 2006-2007) zvítězil Tobias Dvořáček před Tomášem Netíkem a Jakubem Ranšem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Cebulová před Ivou Kovaříkovou a Nany Křížovou.
 
V kategorii Žáci I (ročník 2004-2005) zvítězil Filip Chýle před Martinem Volfem a Alešem Bárem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Hanka Runtová před Klárou Cebulovou a Veronikou Novotnou.
 
V kategorii Žáci II (ročník 2002-2003) zvítězil Pavel Jindřich před Pavlem Mirvaldem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Šponarová před Emou Kaštánkovou a naší Adélou Špičkovou.