Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Okolí jezera Milada patřilo v sobotu bikerům

04.06.2016 19:00
V sobotu 4.6.2016 v Roudníkách MTB maratonem Milada pokračoval seriál Usti MTB Cup. Pořadatelé nedaleko jezera Milada připravili v centru obce zázemí nejen pro závody, ale i zajímavý program pro děti v rámci oslav dětského dne.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Bobíci (ročník 2012 a mladší) zvítězil Antonín Bartoš před Šimonem Kalibou a Robertem Merlem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Rozálie Šmídová.
 
V kategorii Naděje I (ročník 2010-2011) zvítězil Štěpán Kalaš před Simonem Bejčkem a Štěpánem Chýle, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Simonou Doušovou.
 
V kategorii Naděje II (ročník 2008-2009) zvítězil Prokop Sebránek před Matyášem Malinou a Vítem Žáčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anděla Břenková před Agátou Šmídovou a Violou Pidrmanovou.
 
V kategorii Naděje III (ročník 2006-2007) zvítězil Tobias Dvořáček před Tomášem Netíkem a Jakubem Ranšem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Cebulová před Ivou Kovaříkovou a Nany Křížovou.
 
V kategorii Žáci I (ročník 2004-2005) zvítězil Filip Chýle před Martinem Volfem a Alešem Bárem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Hanka Runtová před Klárou Cebulovou a Veronikou Novotnou.
 
V kategorii Žáci II (ročník 2002-2003) zvítězil Pavel Jindřich před Pavlem Mirvaldem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Šponarová před Emou Kaštánkovou a naší Adélou Špičkovou.
V sobotu 4.6.2016 v Roudníkách MTB maratonem Milada pokračoval seriál Ústí MTB Cup. Pořadatelé nedaleko jezera Milada připravili v centru obce zázemí nejen pro závody, ale i zajímavý program pro děti v rámci oslav dětského dne.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Bobíci (ročník 2012 a mladší) zvítězil Antonín Bartoš před Šimonem Kalibou a Robertem Merlem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Rozálie Šmídová.
 
V kategorii Naděje I (ročník 2010-2011) zvítězil Štěpán Kalaš před Simonem Bejčkem a Štěpánem Chýle, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Nelly Kussmannová před Lucií Bryndovou a Simonou Doušovou.
 
V kategorii Naděje II (ročník 2008-2009) zvítězil Prokop Sebránek před Matyášem Malinou a Vítem Žáčkem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Anděla Břenková před Agátou Šmídovou a Violou Pidrmanovou.
 
V kategorii Naděje III (ročník 2006-2007) zvítězil Tobias Dvořáček před Tomášem Netíkem a Jakubem Ranšem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Cebulová před Ivou Kovaříkovou a Nany Křížovou.
 
V kategorii Žáci I (ročník 2004-2005) zvítězil Filip Chýle před Martinem Volfem a Alešem Bárem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Hanka Runtová před Klárou Cebulovou a Veronikou Novotnou.
 
V kategorii Žáci II (ročník 2002-2003) zvítězil Pavel Jindřich před Pavlem Mirvaldem, ve stejné věkové kategorii mezi dívkami zvítězila Klára Šponarová před Emou Kaštánkovou a naší Adélou Špičkovou.