Počasí

ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za seriálem Talent Cup 2015

04.10.2015 13:30
Včerejší devátý závod XCO IDEAX ve Skočicích završil letošní druhý ročník přeštického seriálu Talent Cup.

Spolu se svým starším bratrem, seriálem  BECKER Cup , nabídl v regionu Plzeňského kraje celkem 19 zajímavých závodů. Červnový závod v Přešticích byl pro oba seriály společný a jeden závod BECKER Cupu byl mimo plzeňský region v Rakovníku.

Na vítěznou trofej se při slavnostním vyhlášení 14.11.2015 v Příchovicích mohou těšit tito bikeři a bikerky:

Nikol Dvořáková (kategorie Odrážedla)
Erik Švamberk (kategorie Miniděti)
Aneta Knopfová (kategorie Holky)
Matyáš Opálko (kategorie Kluci)
Lucie Grohová (kategorie Žákyně nábor)
Daniel Srp (kategorie Žáci nábor)
Zuzana Kroupová (kategorie Žákyně nejmladší)
Daniel Groh (kategorie Žáci nejmladší)
Adéla Foltýnová (kategorie Žákyně mladší)
Jan Frühauf (kategorie Žáci mladší)
Jana Richterová (kategorie Žákyně starší)
Jan Šubrt (kategorie Žáci starší)
Vít Přerost (kategorie Kadeti)

Kompletní konečné pořadí v jednotlivých kategoriích naleznete zde.

Za obdiv stojí celkový vítězný double (BECKER Cup + Talent Cup), který se povedl Matyášovi Opálkovi v kategorii Kluci a dokonce vítězný triple (BECKER Cup + Talent Cup + mistrovství Plzeň.kraje) Lucie Grohové v kategorii Žákyně nábor.

Nejvíce 388 bodů na celkové vítězství potřebovala Lucie Grohová (kategorie Žákyně nábor), naopak Vít Přerost (kategorie Kadeti) potřeboval na celkové vítězství pouze 277 bodů.

Nejtěsnější rozdíl po závěrečném závodě byl v kategorii Miniděti mezi Erikem Švamberkem a Filipem Raitmayerem, kdy při rovnosti bodů o celkovém vítězství Erika rozhodl vyšší počet lepších umístění z jednotlivých závodů.

Naopak největší rozdíl 100 bodů byl v kategorii Odrážedla mezi Nikol Dvořákovou a Terezou Hrbkovou.

Celkem sedm kategorií ovládl domácí tým COPR Přeštice, po dvou kategoriích ovladl Cyklosport - Pitstop.cz a AUTHOR TEAM STUPNO.