Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za seriálem LOKO MTB Cup 2014

22.10.2014 17:10
Jedním z nových dětských MTB seriálů byl v roce 2014 rakovnický LOKO MTB Cup. Seriál nabídl čtyři závody ve stejné lokalitě na kraji Rakovníka, kde se závod od závodu postupně zvyšovala obtížnost tratí.
 
Seriálu se z našeho teamu zúčastnily Adélka a Eliška Kotlíkovy, které si došly pro pohár za celkové vítězství. Třetí místo v celkovém pořadí získala Adéla Špičková a páté místo získal Míša Samec.
 
Premiérový ročník si jednou vyzkoušeli i Tomík Jankovský, který skončil v závodě druhý a jeho sestra Ema, která svoji kategorii vyhrála.  
 
Maximální počet 120 bodů získali Hana a Jan Šindelářovi, Eliška Kotlíková a Anna Součková, naopak Daniel Opat potřeboval na celkové vítězství pouze 95 bodů. 
 
Nejtěsnější rozdíl 5 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Kluci mezi Davidem a Martinem Ichou a v kategorii Skoro žáci mezi Danielem Opatem a Tobiášem Kalinou. 
 
Naopak největší rozdíl 71 bodů byl v kategorii Žákyně mladší mezi Eliškou Kotlíkovou a Adélou Vopatovou.
 
A jak to nakonec v jednotlivých kategoriích dopadlo?
 
Kluci (2008 a mladší) 1. Icha David 2. Icha Martin 3. Pešek Tomáš
Holky (2008 a mladší) 1. Lukášová Tereza 2. Kreisslová Tereza 3. Opatová Lucie
Skoro žáci (2006-2007) 1. Opat Daniel 2. Kalina Tobiáš 3. Rosa Samuel
Skoro žákyně (2006-2007) 1. Tůmová Zuzana 2. Hejdová Eliška 3. Košnářová Markéta
Žáci nejmladší (2004-2005) 1. Pavlíček Patrik 2. Majer Thomas 3. Němec Jan
Žákyně nejmladší (2004-2005) 1. Šindelářová Hana 2. Kotlíková Adéla 3. Ketmanová Julie
Žáci mladší (2002-2003) 1. Šindelář Jan 2. Zelenka Jakub 3. Majer Maximilian
Žákyně mladší (2002-2003) 1. Kotlíková Eliška 2. Vopatová Adéla 3. Špičková Adéla
Žáci starší (2000-2001) 1. Šiler Jiří 2. Suk Vilém 3. Beneš Adam
Žákyně starší (2000-2001) 1. Součková Anna        

 

Seriál byl zpestřením dětské bikové scény ve Středočeském kraji a doufáme, že entuziasmus místních pořadatelů vydrží i do dalších let.