Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za seriálem BECKER Cup 2015

28.09.2015 14:15

Včerejší hromadný závod do vrchu MTB Čerchov završil letošní jubilejní 15. ročník plzeňského seriálu BECKER Cup.

Závěrečný závod již na medailových místech v žákovských kategoriích nic nezměnil a tak se na vítěznou trofej  při slavnostním vyhlášení mohou těšit tito bikeři a bikerky: 

Matyáš Čmolík (kategorie Miniděti)
Jolana Kroupová (kategorie Holky)
Matyáš Opálko (kategorie Kluci)
Lucie Grohová (kategorie Žákyně nábor)
Sebastian Kerl (kategorie Žáci nábor)
Nikola Hodlová (kategorie Žákyně nejmladší)
Vladimír Kroc (kategorie Žáci nejmladší)
Anna Mundlová (kategorie Žákyně mladší)
Jan Šindelář (kategorie Žáci mladší)
Adéla Holubová (kategorie Žákyně starší)
Ondřej Matějka (kategorie Žáci starší)
 
Konečné pořadí na medailových místech žákovských kategorií naleznete zde, kompletní pořadí pak zde.
 
Maximální počet 306 bodů získala pouze Lucie Grohová (kategorie Žákyně nábor), bez porážky seriálem prošli i Matyáš Fiala a Jan Štych, kteří proměnili všech 7 svých startů ve vítězství.
 
Nejvíce 331 bodů na celkové vítězství potřebovala Adéla Holubová (kategorie Starší žákyně), naopak Nikola Hodlová (kategorie Žákyně nejmladší) potřebovala na celkové vítězství pouze 273 bodů. 
 
Nejtěsnější rozdíl 6 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Žákyně nejmladší mezi Nikolou Hodlovou a Zuzanou Kroupovou a v kategorii Žáci nejmladší mezi Vladimírem Krocem a Danielem Grohem.
 
Naopak největší rozdíl 68 bodů byl v kategorii Starší žákyně mezi Adélou Holubovou a Janou Richterovou.
 
Po třech kategoriích ovládly týmy Cyklosport - Pitstop.cz a AUTHOR TEAM STUPNO, dvě kategorie ovládl COPR Přeštice.