Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za rokem 2015

01.01.2016 12:00
Rok 2015 je již několik hodin minulostí, a tak se ve stručnosti pokusíme ohlédnout za uplynulou sezónou.
 
Do loňského roku vstoupil náš dětský MTB team v užším složení, přesto se podařilo opět několik výborných výsledků nejen v bikerských závodech, ale i v duatlonu či mtb biatlonu. 
 
Ale nebyly to jen závody, které se povedly. Úspěšně jsme se prezentovali i v cykloturistickém projektu Vrchařská koruna Valašska.
 
Povedené byly i charitativní akce jako například vánoční koncert v Betlémské kapli.
 
S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.
 
V roce 2015 jsme na našich www stránkách přinesli přes 390 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností.  Celkově jsme od prvopočátku www stránek přinesli již přes 1500 článků.
 
Také jsme pokračovali v prezentaci dětských běžeckých závodů a projektu "S kolem za poznáním a zábavou".
 
Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu téměř 161 tisíc návštěvníků, tj. o 20% více než v roce 2014 a o 67% více než v roce 2013. 
 
Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2016 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.
 
Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.
 
Je na místě, abychom znova všem dětem poděkovali za předvedené výkony a reprezentaci teamu, popřáli jim hodně úspěchů v novém roce 2016.
 
Poděkovat musíme i našim sponzorům a partnerům, bez kterých by se fungování teamu neobešlo.
 
V neposlední řadě nelze zapomenout na rodiče mladých závodníků, bez jejichž podpory by se děti nemohly závodů zúčastnit.