Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za rokem 2014

31.12.2014 17:00
Rok 2014 je téměř na konci, a tak se ve stručnosti pokusíme ohlédnout za uplynulou sezónou.
 
Letošní rok byl v podání našeho dětského MTB teamu trochu smolný na zranění loňských lídrů, a tak jsme se na závodech prezentovali v menším obsazení. Přesto se podařilo několik výborných výsledků nejen v bikerských závodech. 
 
Ale nebyly to jen závody, které se povedly. Spoustu zábavy jsme si užili také na 7.ročníku Puzzlemanie či na 2.ročníku Pexeso Open. Povedené byly i kulturní akce jako návštěva muzikálu Sněhová královna, hudební koncerty v Senátu ČR či v divadle U Hasičů.
 
S potěšením jsme opět podpořili dva projekty pro handicapované děti, Komunitní centrum Motýlek a Nadaci Jedličkova ústavu.
 
V letošním roce jsme na našich www stránkách přinesli přes 330 článků, ve kterých jsme se snažili nejen prezentovat naše výsledky, ale také přispívat k popularizaci dětských MTB závodů mezi širší cyklistickou veřejností. 
 
Rok 2014 byl také rokem, kdy jsme spustili seriál článků "Běháme s úsměvem, běháme pro radost" a kdy jsme uvedli v život kalendář dětských běžeckých závodů.
 
Jsme rádi, že na naše www stránky si našlo cestu přes 133 tisíc návštěvníků, tj. o 38% více než v roce 2013 a o 90% více než v roce 2012. 
 
Za to vám patří velké poděkování a věříme, že i v roce 2015 si k nám najdete cestu. Budeme se snažit vaši důvěru nezklamat a úroveň www stránek posunout ještě výše.
 
Samozřejmě nemůžeme chybět ani na třech největších světových sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, kde také najdete aktuální informace nejen z teamu.
 
Je na místě, abychom znova všem dětem poděkovali za předvedené výkony a reprezentaci teamu, popřáli jim hodně úspěchů v roce následujícím.
 
Poděkovat musíme i našim sponzorům a partnerům, bez kterých by se fungování teamu neobešlo.
 
Zvláštní poděkování patří také našemu dvornímu mechanikovi Honzovi Doležalovi z CykloVAPE, který se pečlivě staral o stroje našich mladých bikerů. 
 
V neposlední řadě nelze zapomenout na rodiče mladých závodníků, bez jejichž podpory by se děti nemohly závodů zúčastnit.