Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Ohlédnutí za Pražským MTB pohárem 2014

24.10.2014 20:10
Druhý ročník MTB seriálu v hlavním městě nabídl celkem pět závodů ve čtyřech různých lokalitách. Nováčkem v seriálu byl třetí závod v Letňansko-Kbelském parku, do konečného pořadí se započítávaly všechny závody.
 
Seriálu se z našeho teamu pravidelně zúčastňovaly Adélka a Eliška Kotlíkovy, které v celkovém pořadí skončily shodně na čtvrtém místě. 
 
Úvodního blátivého závodu se ještě zúčastnili Míša Samec a Zuzka Kadlecová, která se ještě objevila po zranění na posledním závodě seriálu. Třetího závodu ve Kbelích se zúčastnili Ema a Tomík Jankovských. 
                                                                
Nejvíce, 122 bodů na celkové vítězství v žákovských kategoriích potřebovali Daniela Nováková a Jakub Daněk, naopak Magdalena Mišoňová potřebovala na celkové vítězství pouze 74 bodů. 
 
Dělené první místo po závěrečném závodě bylo v kategorii Hoši do 10 let mezi Richardem Kobrem a Filipem Samcem, naopak největší rozdíl 49 bodů byl v kategorii Žákyně II mezi Magdalenou Mišoňovou a Klárou Vernerovou.
 
Celkem dvě žákovské kategorie ovládl pražský Cykloprag.
 
A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Hoši do 7 let (2007 a mladší) 1. Hendrich Daniel M. 2. Kalina Tobiáš 3. Srp Daniel
Dívky do 7 let (2007 a mladší) 1. Nováková Daniela 2. Sellnerová Lucie 3. Kudláčková Tereza
Hoši do 10 let (2004-2006) 1. Kobr Richard 1. Samec Filip 3. Kobr Robert
Dívky do 10 let (2004-2006) 1. Šindelářová Hana 2. Alblová Barbora 3. Hodlová Nikola
Žáci I (2002-2003) 1. Daněk Jakub 2. Stránský Matěj 3. Března Vojtěch
Žákyně I (2002-2003) 1. Hejhalová Dagmar 2. Daňková Kateřina 3. Džerengová Sabina
Žáci II (2000-2001) 1. Klap Lukáš 2. Bedrník Matěj 3. Ježek Tomáš
Žákyně II (2000-2001) 1. Mišoňová Magdalena 2. Vernerová Klára 3. Hartychová Nicole