Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za Pražským MTB pohárem 2014

24.10.2014 20:10
Druhý ročník MTB seriálu v hlavním městě nabídl celkem pět závodů ve čtyřech různých lokalitách. Nováčkem v seriálu byl třetí závod v Letňansko-Kbelském parku, do konečného pořadí se započítávaly všechny závody.
 
Seriálu se z našeho teamu pravidelně zúčastňovaly Adélka a Eliška Kotlíkovy, které v celkovém pořadí skončily shodně na čtvrtém místě. 
 
Úvodního blátivého závodu se ještě zúčastnili Míša Samec a Zuzka Kadlecová, která se ještě objevila po zranění na posledním závodě seriálu. Třetího závodu ve Kbelích se zúčastnili Ema a Tomík Jankovských. 
                                                                
Nejvíce, 122 bodů na celkové vítězství v žákovských kategoriích potřebovali Daniela Nováková a Jakub Daněk, naopak Magdalena Mišoňová potřebovala na celkové vítězství pouze 74 bodů. 
 
Dělené první místo po závěrečném závodě bylo v kategorii Hoši do 10 let mezi Richardem Kobrem a Filipem Samcem, naopak největší rozdíl 49 bodů byl v kategorii Žákyně II mezi Magdalenou Mišoňovou a Klárou Vernerovou.
 
Celkem dvě žákovské kategorie ovládl pražský Cykloprag.
 
A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Hoši do 7 let (2007 a mladší) 1. Hendrich Daniel M. 2. Kalina Tobiáš 3. Srp Daniel
Dívky do 7 let (2007 a mladší) 1. Nováková Daniela 2. Sellnerová Lucie 3. Kudláčková Tereza
Hoši do 10 let (2004-2006) 1. Kobr Richard 1. Samec Filip 3. Kobr Robert
Dívky do 10 let (2004-2006) 1. Šindelářová Hana 2. Alblová Barbora 3. Hodlová Nikola
Žáci I (2002-2003) 1. Daněk Jakub 2. Stránský Matěj 3. Března Vojtěch
Žákyně I (2002-2003) 1. Hejhalová Dagmar 2. Daňková Kateřina 3. Džerengová Sabina
Žáci II (2000-2001) 1. Klap Lukáš 2. Bedrník Matěj 3. Ježek Tomáš
Žákyně II (2000-2001) 1. Mišoňová Magdalena 2. Vernerová Klára 3. Hartychová Nicole