Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za letošním ročníkem seriálu Kolo pro život

19.10.2014 17:15
Ohlédnutí za letošní bikovou sezónou v dětských kategoriích začínáme seriálem Kolo pro život. Seriál nabídl celkem 16 závodů, z kterých se do celkového pořadí počítalo 8 nejlepších výsledků.
 
V letošním roce se seriál premiérově podíval do Nového Města na Moravě a do Znojma, které nahradilo oblíbené Valtice. Tradičně vysokou laťku si udržely závody v Holešově a v Klokočůvku u Oder s legendární Mlýnicí.
 
Seriálu se pravidelně účastnili z našeho teamu jen Ema Jankovská, která ve své kategorii Z6-7 skončila na 2.místě, a Tomík Jankovský, který ve své kategorii M10-11 skončil na 7.místě.
 
Maximální počet 704 bodů získali v žákovských kategoriích Babeta Kolářová, Daniela Nováková, Vanda Dlasková, Martina Jedlánková, Filip Samec a Matěj Půlpán, naopak Josef Hladík potřeboval na celkové vítězství pouze 688.4 bodů. 
 
Nejtěsnější rozdíl 5.2 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Z10-11 mezi Adélou Kyselovou a Kateřinou Hladíkovou, naopak největší rozdíl 53.2 bodů byl v kategorii Z12-13 mezi Martinou Jedlánkovou a Nicole Hartychovou.
 
Celkem šest žákovských kategorií ovládl mladoboleslavský IVAR CS - AUTHOR TEAM.  A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Kluci M5 (2009 a mladší) 1. Kovář Melichar 2. Vašina Timotej 3. Moulis Ondřej
Dívky Z5 (2009 a mladší) 1. Kolářová Babeta 2. Čejková Magdaléna 3. Tabulková Barbora
Kluci M6-7 (2007-2008) 1. Hájek Tomáš 2. Blažek Aleš 3. Frencl Dominik
Dívky Z6-7 (2007-2008) 1. Nováková Daniela 2. Jankovská Ema 3. Kunčíková Ella
Kluci M8-9 (2005-2006) 1. Samec Filip 2. Novotný Ondřej 3. Němec Erik
Dívky Z8-9 (2005-2006) 1. Dlasková Vanda 2. Radová Daniela 3. Kyselová Adéla
Kluci M10-11 (2003-2004) 1. Půlpán Matěj 2. Šindelář Jan 3. Rozsypal Štěpán
Dívky Z10-11 (2003-2004) 1. Kyselová Adéla 2. Hladíková Kateřina 3. Hejhalová Dagmar
Kluci M12-13 (2001-2002) 1. Hladík Josef 2. Němec Patrik 3. Hetfleiš Petr
Dívky Z12-13 (2001-2002) 1. Jedlánková Martina 2. Hartychová Nicole 3. Macháčková Barbora
 
Slavnostní vyhlášení letošního ročníku proběhne v pátek 24.10.2014 od 18:30 hod v Radiopaláci na Vinohradské třídě v Praze.