Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za letošním ročníkem seriálu Cyklomaratontour

29.10.2013 20:25
Začátkem října skončil ve Zlině letošní ročník celorepublikového seriálu Cyklomaratontour. Ve Watterrr sport dětském poháru se ze 13 závodů do celkového pořadí započítávalo 6 nejlepší výsledků. Během sezóny došlo již tradičně k několika termínovým posunům, do kalendáře seriálu zasáhly i červnové povodně u závodu Okoloplzně. 
 
Seriálu se pravidelně účastnil z našeho teamu jen Míša Samec, která ve své kategorii DM10 skončil po tuhém boji na 2.místě.
 
Maximální počet 600 bodů získali v žákovských kategoriích Adéla Nábělková, Daniela Radová, Jan Foltýn, Marek Jurkulák a Jakub Jurkulák, nejméně 480 bodů na celkové vítězství potřebovala v kategorii DZ14 Monika Konečná.
 
Nejtěsnější rozdíl 20 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii DM10 mezi Jakubem Jurkulákem a naším Míšou Samcem, a v kategorii DZ14 mezi Monikou Konečnou a Annou Khekovou. Naopak největší rozdíl 255 bodů byl v kategorii DZ12 mezi Adélou Nábělkovou a Nikolou Víškovou.
 
Celkem tři žákovské kategorie ovládl tým Aveli MTB rodinného klanu Jurkulákových, dvě kategorii pak získali zástupci Moravec teamu a týmu Cyklosport Chropyně.
 
DM6 (2007 a mladší) 1. Foltýn Jan 2. Srp Daniel 3. Rada Tobiáš
DZ6 (2007 a mladší) 1. Jurkuláková Adéla 2. Divišová Kristýna 3. Würknerová Adriana
DM8 (2005-2006) 1. Jurkulák Marek 2. Štrobl Vojtěch 3. Víšek Michal
DZ8 (2005-2006) 1. Radová Daniela 2. Hodlová Nikola 3. Kramešová Marie
DM10 (2003-2004) 1. Jurkulák Jakub 2. Samec Michal 3. Oktábec Jakub
DZ10 (2003-2004) 1. Hejhalová Dagmar 2. Hodlová Nikola 3. Foltýnová Anna
DM12 (2001-2002) 1. Tlamka Tomáš 2. Pospíšil Jakub 3. Štěpán Jiří
DZ12 (2001-2002) 1. Nábělková Adéla 2. Víšková Nikola 3. Holubová Adéla
DM14 (1999-2000) 1. Kučera Lukáš 2. Holubovský Ondřej 3. Vondráček Jaroslav
DZ14 (1999-2000) 1. Konečná Monika 2. Kheková Anna 3. Kofroňová Karolína

 

Slavnostní vyhlášení letošního ročníku proběhne v pátek 1.11.2013 od 19:00 hod v  Mercedes-Benz centru v Praze na Chodově.