Počasí

ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za letošním ročníkem seriálu Cyklomaraton

25.10.2014 16:20
Začátkem října skončil ve Zlíně letošní ročník celorepublikového seriálu Cyklomaraton. Ve Smart dětském poháru se z deseti závodů do celkového pořadí započítávalo šest nejlepší výsledků.

Seriálu se v letošním ročníku z našeho teamu zúčastnily Adéla Špičková, která ve své kategorii DZ12 skončila na třetím místě a Eliška Kotlíková, která ve stejné kategorii skončila na pátém místě.

Neztratili se ani Adélka Kotlíková, která v kategorii DZ10 o pouhých 10 bodů skončila na čtvrtém místě a Míša Samec, který v kategorii DM12 po dvou odjetých závodech skončil na jedenáctém místě.

Největší počet 580 bodů získali v žákovských kategoriích Adam Maliňák, Karolína Maliňáková a Martina Papoušková, nejméně 365 bodů na celkové vítězství potřeboval v kategorii DM14 Lukáš Runt.

Nejtěsnější rozdíl 10 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii DM10 mezi Liborem Venclem a Františkem Hojkou, naopak největší rozdíl 275 bodů byl v kategorii DZ8 mezi Karolínou Maliňákovou a Adélou Jurkulákovou.

Velký obdiv zaslouží celkové šesté místo handicapovaného Jana Kosíře v kategorii DM6.

A jak to nakonec v jednotlivých kategoriích dopadlo?