Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za 14.ročníkem seriálu Kolo pro život

04.10.2013 18:35
Oderská mlýnice České spořitelny uzavřela v sobotu 28.9.2013 letošní ročník seriálu Kolo pro život. Kalendář nabízel celkem 15 závodů, z kterých se do celkového pořadí počítalo 8 nejlepších výsledků.
 
Po několika letech se seriál vrátil do Plzně a návrat to byl velice povedený. Tradičně vysokou laťku si udržely závody ve Valticích a v Klokočůvku u Oder s legendární Mlýnicí. Letošní nevyzpytatelné počasí připravilo bikerům během celého seriálu všehochuť terénů, od tropů ve Velké Chuchli po bahenní lázně ve Valticích.
 
Seriálu se pravidelně účastnili z našeho teamu jen Ema Jankovská, která ve své kategorii Z6-7 skončila na 4.místě, a Tomík Jankovský, který ve své kategorii M8-9 skončil na 5.místě.
 
Maximální počet 776 bodů získali v žákovských kategoriích Vojta Hendrych, Štěpán Rozsypal, Kateřina Hladíková a Matěj Půlpán, naopak Matouš Půbal potřeboval na celkové vítězství pouze 709.8 bodů. 
 
Nejtěsnější rozdíl 9.8 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Z12-13 mezi Terezou Vaníčkovou a Klárou Vernerovou, naopak největší rozdíl 85.1 bodů byl v kategorii M10-11 mezi Matějem Půlpánem a Tomášem Maroulem.
 
Celkem čtyři žákovské kategorie ovládl mladoboleslavský IVAR CS - AUTHOR TEAM. A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Kluci M5 (2008 a mladší) 1. Půbal Matouš 2. Bradna Vítek 3. Gorog Štěpán
Dívky Z5 (2008 a mladší) 1. Stránská Adéla 2. Kyselová Aneta 3. Kolářová Babeta
Kluci M6-7 (2006-2007) 1. Hendrych Vojta 2. Svatuška Jakub 3. Tomica Petr
Dívky Z6-7 (2006-2007) 1. Kramešová Marie 2. Rozsypalová Adéla 3. Dušková Kateřina
Kluci M8-9 (2004-2005) 1. Rozsypal Štěpán 2. Kunčík Matěj 3. Pařík Vojtěch
Dívky Z8-9 (2004-2005) 1. Hladíková Kateřina 2. Půbalová Nela 3. Kyselová Adéla
Kluci M10-11 (2002-2003) 1. Půlpán Matěj 2. Maroul Tomáš 3. Stránský Matěj
Dívky Z10-11 (2002-2003) 1. Jedlánková Martina 2. Daňková Kateřina 3. Hejhalová Dagmar
Kluci M12-13 (2000-2001) 1. Hladík Josef 2. Ježek Tomáš 3. Němec Patrik
Dívky Z12-13 (2000-2001) 1. Vaníčková Tereza 2. Vernerová Klára 3. Marksová Karolína
 
Slavnostní vyhlášení letošního ročníku proběhne v pátek 18.10.2013 od 18:30 hod v Radiopaláci na Vinohradské třídě v Praze.