Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Ohlédnutí za 14.ročníkem seriálu BECKER Cup

22.10.2014 19:45
Kalendář BECKER Cupu nabízel celkem devět závodů, z toho dva závody byly určeny pouze pro mládežnické kategorie. Do celkového pořadí se započítávalo šest resp. sedm závodů u starších kategorií.
 
Na startu se opět objevili mladí bikeři a bikerky i ze vzdálenějších krajů ČR a rozhodně přispěli ke zvýšení konkurence v jednotlivých kategoriích.
 
Tradičně vysokou úroveň si udržely závody v Chrástu, v Přešticích a ve Stupnu. Příjemné překvapení připravil bikerům náhradní závod seriálu v Březině, kde dokázali udělat velmi zajímavé tratě v místním zámeckém parku.  
 
Seriálu se pravidelně účastnily Adélka a Eliška Kotlíkovy, které skončily v celkovém pořadí na čtvrtém resp. sedmém místě. 
 
Zuzka Kadlecová po dvou úvodních vítězstvích vinou zranění v dalších závodech nemohla startovat a skončila celkově na osmém místě. Podobný osud potkal Míšu Samce, který ze stejných důvodů odjel pouze úvodní dva závody a skončil celkově na šestnáctém místě.
 
Maximální počet 204 bodů získali v žákovských kategoriích Lucie Grohová a Zuzana Kroupová, naopak Simona Spěšná potřebovala na celkové vítězství pouze 195 bodů. 
 
Nejtěsnější nulový rozdíl byl po závěrečném závodě v kategorii Žákyně nejmladší mezi Simonou Spěšnou a Adélou Foltýnovou, kde o vítězce rozhodl lepší mistrovský závod. 
 
Naopak největší rozdíl 81 bodů byl v kategorii Žákyně starší mezi Sárou Kloučkovou a Karolínou Polákovou.
 
Celkem pět žákovských kategorií ovládl Author Team Stupno.
 
A jak to nakonec v jednotlivých kategoriích dopadlo?
 
Kluci (2008 a mladší) 1. Icha David 2. Nesnídal Jan 3. Vildomec Radim
Holky (2008 a mladší) 1. Grohová Lucie 2. Chytilová Kateřina 3. Blanková Sally
Žáci nábor (2006-2007) 1. Kerl Sebastian 2. Brabec Šimon 3. Srp Daniel
Žákyně nábor (2006-2007) 1. Kroupová Zuzana 2. Burlová Tereza 3. Grossová Karolína
Žáci nejmladší (2004-2005) 1. Zuna Štěpán 2. Kerl Maximilian 3. Pařík Vojtěch
Žákyně nejmladší (2004-2005) 1. Spěšná Simona 2. Foltýnová Adéla 3. Hodlová Nikola
Žáci mladší (2002-2003) 1. Zuna Ondřej 2. Fiala Matyáš 3. Kamien David
Žákyně mladší (2002-2003) 1. Burlová Kristýna 2. Holubová Adéla 3. Mundlová Anna
Žáci starší (2000-2001) 1. Bauer Štěpán 2. Vlasák Tomáš 3. Štych Jan
Žákyně starší (2000-2001) 1. Kloučková Sára 2. Poláková Karolína 3. Vaicová Markéta

 

V letošním roce SPORT BERAN soutěž družstev vyhrál Author Team Stupno I. (Maximilian Kerl, Sebastian Kerl, Lucie Grohová)  před týmem Přeštický kanci (Kristýna Burlová, Tereza Burlová, Jan Štych) a rodinným týmem Cyklosport Pitstop.cz III (Tereza Mundlová, Anna Mundlová, Václav Mundl).
 
Náš tým ve složení Eliška Kotlíková, Zuzana Kadlecová a Michal Samec vinou zranění dvou posledně jmenovaných vypadl z boje o přední umístění hned po druhém závodě a skončil na 21. místě.
 
Novinkou letošního ročníku byla soutěž FOS - Správná dvojka, kde zvítězila dvojice Iva Kerl/Maximilian Kerl před dvojicí Renáta Foltýnová/Adéla Foltýnová a dvojicí Radka Beranová/Lukáš Beran.
 
Kromě pořadatelům jednotlivých závodů je nutné poděkovat i Hynkovi Musilovi za perfektní výsledkový servis a opět vylepšené online přihlašování.
 
Už nyní se můžete těšit na slavnostní vyhlášení seriálu, které proběhne v neděli 23.11.2014 od 17:00 hod v Lidovém domě v Chrástu u Plzně.