Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ohlédnutí za 14.ročníkem seriálu BECKER Cup

22.10.2014 19:45
Kalendář BECKER Cupu nabízel celkem devět závodů, z toho dva závody byly určeny pouze pro mládežnické kategorie. Do celkového pořadí se započítávalo šest resp. sedm závodů u starších kategorií.
 
Na startu se opět objevili mladí bikeři a bikerky i ze vzdálenějších krajů ČR a rozhodně přispěli ke zvýšení konkurence v jednotlivých kategoriích.
 
Tradičně vysokou úroveň si udržely závody v Chrástu, v Přešticích a ve Stupnu. Příjemné překvapení připravil bikerům náhradní závod seriálu v Březině, kde dokázali udělat velmi zajímavé tratě v místním zámeckém parku.  
 
Seriálu se pravidelně účastnily Adélka a Eliška Kotlíkovy, které skončily v celkovém pořadí na čtvrtém resp. sedmém místě. 
 
Zuzka Kadlecová po dvou úvodních vítězstvích vinou zranění v dalších závodech nemohla startovat a skončila celkově na osmém místě. Podobný osud potkal Míšu Samce, který ze stejných důvodů odjel pouze úvodní dva závody a skončil celkově na šestnáctém místě.
 
Maximální počet 204 bodů získali v žákovských kategoriích Lucie Grohová a Zuzana Kroupová, naopak Simona Spěšná potřebovala na celkové vítězství pouze 195 bodů. 
 
Nejtěsnější nulový rozdíl byl po závěrečném závodě v kategorii Žákyně nejmladší mezi Simonou Spěšnou a Adélou Foltýnovou, kde o vítězce rozhodl lepší mistrovský závod. 
 
Naopak největší rozdíl 81 bodů byl v kategorii Žákyně starší mezi Sárou Kloučkovou a Karolínou Polákovou.
 
Celkem pět žákovských kategorií ovládl Author Team Stupno.
 
A jak to nakonec v jednotlivých kategoriích dopadlo?
 
Kluci (2008 a mladší) 1. Icha David 2. Nesnídal Jan 3. Vildomec Radim
Holky (2008 a mladší) 1. Grohová Lucie 2. Chytilová Kateřina 3. Blanková Sally
Žáci nábor (2006-2007) 1. Kerl Sebastian 2. Brabec Šimon 3. Srp Daniel
Žákyně nábor (2006-2007) 1. Kroupová Zuzana 2. Burlová Tereza 3. Grossová Karolína
Žáci nejmladší (2004-2005) 1. Zuna Štěpán 2. Kerl Maximilian 3. Pařík Vojtěch
Žákyně nejmladší (2004-2005) 1. Spěšná Simona 2. Foltýnová Adéla 3. Hodlová Nikola
Žáci mladší (2002-2003) 1. Zuna Ondřej 2. Fiala Matyáš 3. Kamien David
Žákyně mladší (2002-2003) 1. Burlová Kristýna 2. Holubová Adéla 3. Mundlová Anna
Žáci starší (2000-2001) 1. Bauer Štěpán 2. Vlasák Tomáš 3. Štych Jan
Žákyně starší (2000-2001) 1. Kloučková Sára 2. Poláková Karolína 3. Vaicová Markéta

 

V letošním roce SPORT BERAN soutěž družstev vyhrál Author Team Stupno I. (Maximilian Kerl, Sebastian Kerl, Lucie Grohová)  před týmem Přeštický kanci (Kristýna Burlová, Tereza Burlová, Jan Štych) a rodinným týmem Cyklosport Pitstop.cz III (Tereza Mundlová, Anna Mundlová, Václav Mundl).
 
Náš tým ve složení Eliška Kotlíková, Zuzana Kadlecová a Michal Samec vinou zranění dvou posledně jmenovaných vypadl z boje o přední umístění hned po druhém závodě a skončil na 21. místě.
 
Novinkou letošního ročníku byla soutěž FOS - Správná dvojka, kde zvítězila dvojice Iva Kerl/Maximilian Kerl před dvojicí Renáta Foltýnová/Adéla Foltýnová a dvojicí Radka Beranová/Lukáš Beran.
 
Kromě pořadatelům jednotlivých závodů je nutné poděkovat i Hynkovi Musilovi za perfektní výsledkový servis a opět vylepšené online přihlašování.
 
Už nyní se můžete těšit na slavnostní vyhlášení seriálu, které proběhne v neděli 23.11.2014 od 17:00 hod v Lidovém domě v Chrástu u Plzně.