Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

OC Letňany uvidí další ročník Puzzlemánie

28.02.2014 19:01
Poslední březnovou sobotu, 29.3.2014 proběhne v OC Letňany 7.ročník Puzzlemánie, největší české soutěže ve skládání puzzle na čas. 
 
Podobně jako v předchozích letech soutěž spolupořádají Agentura Bezva Párty a Komunitní centrum Motýlek, které patří k partnerům našeho teamu. Soutěž je otevřená i dětem s handicapem a u hracích stolů opět nebudou chybět ani zástupci našeho teamu.
 
Oproti loňskému roku došlo k úpravě kategorií a to tak, že pro nejmenší vznikla kategorie A0 a naopak nejméně obsazená kategorie S pro seniory byla letos zrušena.
 
Soutěž proběhne v těchto kategoriích:
A0 - věk 0-4 let
A  -  věk 5-6 let
B  -  věk 7-10 let
C  -  věk 11-14 let
D  -  věk 15 a více let
T  -  tříčlenné týmy
 
V jednotlivých kategoriích jednotlivců je v každém semifinálovém kole 20 startovních míst a do finále se kvalifikuje 6 nejrychlejších startujících v dané kategorii. V soutěži týmů je v každém semifinálovém kole 10 startovních míst a do finále se kvalifikují z každého semifinále 3 týmy.
 
Přihlášky mailem můžete posílat až do 20.3.2014, vzhledem k omezené kapacitě nemusíte získat v den konání akce startovní místo.
 
Jako každoročně je také letos připraven zajímavý doprovodný program, kde se budete moci mimo jiné seznámit s jednou z nejstarších "deskových" společenských her Mankalou. Společný princip mankalových her spočívá v přemisťování korálků mezi důlky podle předem dohodnutých pravidel.