Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Mladí bikeři a bikerky se v sobotu proháněli na Zadově

04.07.2015 19:05
V sobotu 4.7.2015 pokračoval na Zadově dalším závodem Šumavský pohár MTB.
 
Atraktivní trať a začínající 16. ročník oblíbeného MTB sport campu z dílny místního Česká spořitelna Specialized Junior MTB teamu přilákali na start v žákovských kategoriích výbornou konkurenci srovnatelnou se závody Českého poháru horských kol.
 
A jak to dopadlo v dětských kategoriích?
 
V kategorii Potěr holky (ročník 2009 a mladší) zvítězila Aneta Knopfová před Jolanou Kroupovou a Simonou Klackovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Nico Brandl před Matyášem Opálkem a Marcelem Bohoňkem.
 
V kategorii Nábor holky (ročník 2007-2008) zvítězila Michaela Morgenšteinová před Kamilou Klackovou a Ditou Láchovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Srp před Danielem Kuběnou a Sebastianem Kerlem. 
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2005-2006) zvítězila Monika Nárovcová před Danielou Radovou a Annou Dostálovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Filip Samec před Ondřejem Novotným a Václavem Ježkem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2003-2004) zvítězila Kristýna Zemanová před Dagmar Hejhalovou a Kateřinou Hladíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Václavem Dostálem a Matějem Stránským.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Kristýna Burlová před Janou Richterovou a Jitkou Černohorskou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oskar Marek před Štěpánem Vytlačilem a Davidem Šulcem.
 
Kompletní výsledky závodu naleznete zde.