Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Mistrovské dresy se dnes rozdávaly ve Stupně

04.08.2013 20:04
V neděli 4.8.2013 ve Stupně proběhlo Open Mistrovství Plzeňského kraje jako sedmý díl seriálu BECKER Cup. Mistrovské dresy přilákaly na start velmi početnou konkurenci od nejmladších kategorií a jeden z nich získal i náš team zásluhou Adélky Kotlíkové.
 
V kategorii Holky (ročník 2007 a mladší) zvítězila Lucka Grohová před Adélou Stránskou a Magdalenou Zajícovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Šimonem Brabcem a Vítkem Polívkou.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2005-2006) zvítězila naše Adélka Kotlíková před Zuzanou Kroupovou a Terezou Maurovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Groh před Romanem Šindelářem a Vladimírem Krocem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2003-2004) zvítězila Dáša Hejhalová před naší Kájou Bedrníkovou a Annou Mundlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Fiala před Štěpánem Zunou a naším Míšou Samcem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2001-2002) zvítězila Barbora Nováková před Karolínou Polákovou a Dášou Hejhalovou, na 5.místě skončila naše Zuzka Kadlecová a na 8.místě Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Oskar Marek před Ondřejem Zunou a Matyášem Fialou.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Sásková před Markétou Vaicovou a Janou Tesařovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Samuel Jirouš před Matějem Bedrníkem a Milanem Vopatem.
 
Průběžné výsledky vybraných kategorií naleznete zde, v nejbližších hodinách se můžete těšit na sestřih z dnešních závodů.