Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Mistrovské dresy Plzeňského kraje se rozdávaly ve Stupně

03.08.2014 21:05
V neděli 3.8.2014 pokračoval otevřeným Mistrovstvím Plzeňského kraje ve Stupně seriál BECKER Cup. Souboj o mistrovské dresy přilákal tradičním účastníkům seriálu na start silnou konkurenci.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?
 
V kategorii Holky (ročník 2008 a mladší) zvítězila Lucie Grohová před Kateřinou Chytilovou a Sally Blankovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil David Icha před Danielem Kuběnou a Janem Nesnídalem.
 
V kategorii Žákyně nábor (ročník 2006-2007) zvítězila Zuzana Kroupová před Karolínou Grossovou a Andělou Křikavovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Sebastian Kerl před Danielem Srpem a Šimonem Brabcem.
 
V kategorii Žákyně nejmladší (ročník 2004-2005) zvítězila Simona Spěšná před Justýnou Kolářovou a Bárou Hettlerovou, na 5.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Maximilian Kerl před Štěpánem Zunou a Vojtěchem Paříkem.
 
V kategorii Žákyně mladší (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Burlová před Adélou Holubovou a Annou Mundlovou, na 6.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Zuna před Matyášem Fialou a Adamem Linhartem.
 
V kategorii Žákyně starší (ročník 2000-2001) zvítězila Karolína Poláková před Sárou Kloučkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Daniel Bittner před Martinem Pešťákem a Tomášem Vlasákem.