Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Loučení s prázdninami a s Pohárem Peruna Junior v Prunéřově

01.09.2013 08:00
V sobotu 31.8.2013 se v Prunéřově konal poslední závod letošního ročníku Poháru Peruna Junior. Rozloučení s prázdninami se povedlo a všechny děti si za příjemného počasí závody užily.
 
V kategorii Z6 zvítězila Kateřina Petlanová před Stelou Beránkovou a Lucií Lochschmidtovou a ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Malecha před Kájou Vildem a Danielem Beránkem.
 
V kategorii Z8 zvítězila Veronika Chalupová před naší Adélkou Kotlíkovou a Nelly Miltnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Milan Jenč před Lukášem Hamatou a Jakubem Jungwirthem.
 
V kategorii Z10 zvítězila naše Adéla Špičková před Markétou Macánovou a Terezou Duchkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil náš Míša Samec před Petrem Kopeckým a Axelem Hungerem.
 
V kategorii Z12 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Anežkou Ševčíkovou a Viktorií Ševčíkovou, slabší chvilku si v posledním závodě vybrala naše Eliška Kotlíková, která skončila na šestém místě. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Martin Bartoš před Markem Liškou a Karlem Macánem.
 
V kategorii Z14 zvítězila Dana Tetivová před Anežkou Novákovou a Eliškou Nezbedovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Marcel Červenka před Petrem Konopáskem a Tomášem Hendrychem.
 
Sestřih posledních dětských závodů seriálu naleznete na našem videokanálu.
 
Ke konečnému pořadí a zhodnocení letošního Poháru Peruna Junior včetně videozáznamu se vrátíme v samostatném článku.