Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Lázeňský Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto 2013

17.08.2013 20:18
V sobotu 17.8.2013 se ve vyhlášené lázeňské baště, Karlových Varech, konal další díl seriálu Kolo pro život, Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto. A jak to dopadlo v dopoledním bloku dětských závodů Junior Trophy?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Aneta Kyselová před Babetou Kolářovou a Katkou Jungmannovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matouš Půbal před Vítkem Bradnou a Štěpánem Gorogem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Katkou Duškovou a Adélou Rozsypalovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Janem Foltýnem a Filipem Brucknerem.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Adélou Kyselovou a Justýnou Kolářovou, na 9.místě skončila naše Adélka Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Štěpánem Rozsypalem a Vojtou Paříkem.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Dáša Hejhalová před Martinou Jedlánkovou a Katkou Daňkovou, na 5.místě skončila naše Eliška Kotlíková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Tomášem Maroulem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Karolína Marksová před Lucií Furchovou a Zuzanou Ficenecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Ježkem a Vojtěchem Tomáškem.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.