Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ke Koruně (vrchařské) Koruna aneb odstartováno!

04.04.2015 17:30
Dnešním dnem odstartovala do svého 3. ročníku Vrchařská koruna Valašska a s třídenním zpožděním následovala start svých tří mladších sestřiček: Vrchařské koruny Jesenicka, Vrchařské koruny Jižních Čech a Vrchařské koruny Vysočiny.
 
Všechny Vrchařské koruny mají kromě společné myšlenky i společný počet 20 vrcholů, které je potřeba k získání Koruny zdolat.
 
Kromě Vrchařské koruny Vysočiny, která má uzávěrku 31.10.2015, mají účastníci na zdolání vrcholů celkem osm měsíců. Vzhledem k rozmarům počasí a nadmořským výškám některých vrcholů je vhodné při plánování výletů spíše počítat s kratší dobou.
 
V letošním roce nabízí Vrchařské koruny i několik atraktivních cyklistických vrcholů, účastníci se podívají na Lysou horu, Kleť, Praděd či Dlouhé Stráně.
 
Nebudou to jen nejvyšší vrcholky daných oblastí, ale ke zdolání je v nabídce i několik zajímavých rozhleden, které v posledních letech zpestřují krajinu napříč celou ČR.
 
Vrchařská koruna Valašska v letošním roce navíc přichází s novinkou, která do zdolávání krásných vrcholů na Valašsku zapojí i mládež. Pro žáky základních a středních škol je vyhlášena samostatná soutěž Vrchařská koruna Valašska Junior.
  
 
 
 
Pohledem ze sluncem zalité hlavní hřebenovky Javorníků nám nezbývá nic jiného než účastníkům Vrchařských korun do zdolávání vrcholů popřát hodně štěstí, pěkných zážitků a příjemné počasí.