Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Junior MTB Trophy 2015 ve Stupavě

28.07.2015 16:00
V neděli 26.7.2015 se jel ve slovenské Stupavě pátý ročník dětských závodů Junior MTB Trophy v rámci Stupavského maratonu. Na startu měl náš team zastoupení v podobě Adély Špičkové, která si prázdninový pobyt u babičky zpestřila čtvrtým místem.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích? 
 
V kategorii Dievčatá 3 roky (ročník 2012) zvítězila Julia Štefanková před Hanou Maderovou a Radkou Smierčiákovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matej Kubica Před Maximem Martinčičem a Markem Stanekem.
 
V kategorii Dievčatá 4 roky (ročník 2011) zvítězila Alica Marošová před Jankou Orlíkovou a Ráchel Repkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Alexik Slatinský před Jonatánem Čechem a Michalem Bertou.
 
V kategorii Dievčatá 5 roky (ročník 2010) zvítězila Hana Horvathová před Terezií Maderovou a Paulínou Požgayovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Oliver Horváth před Michalem Mertelem a Ondrejkem Štefankou.
 
V kategorii Dievčatá 6 roky (ročník 2009) zvítězila Laura Smierčiáková před Emmou Plvanovou a Larou Valentovičovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Sirota před Tomášem Seličem a Tomášem Raškou.
 
V kategorii Dievčatá 7 roky (ročník 2008) zvítězila Linda Harcsová před Sofií Šteffekovou a Nelou Kokoškovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Eduard Miľo před Branislavem Priecelem a Samko Foltínem.
 
V kategorii Dievčatá 8 roky (ročník 2007) zvítězila Gabriela Orlíková před Zuzkou Zelenákovou a Klárou Drahošovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Javor před Lukášem Raškou a Davidem Blažkem.
 
V kategorii Dievčatá 9-10 rokov (ročník 2005-2006) zvítězila Daniela Radová před Kristiánou Orlíkovou a Veronikou Orlíkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Gajdoš před Jurajem Jánošíkem a Markem Mojtem.
 
V kategorii Dievčatá 11-12 rokov (ročník 2003-2004) zvítězila Daniela Radová před Simonou Kuchynkovou a Emmou Jánošíkovou, na 4. místě skončila naše Adéla Špičková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Janák před Damiánem Čechem a Martinem Murkem.
 
V kategorii Dievčatá 13-14 rokov (ročník 2001-2002) zvítězila Nina Kuchynková před Monikou Bačíkovou a Júlií Križanovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Marek Trnka před Tomášem Hronským a Antonom Rafajem.