Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Jihočesko-bavorský MTB pohár 2013 je minulostí

20.09.2013 17:27
Letošní ročník Jihočesko-bavorského MTB poháru je už více jak dva týdny minulostí. Seriál nabídl celkem 5 závodů v ČR a 2 závody v Bavorsku, do konečného pořadí se počítalo 6 nejlepších výsledků.
 
V červnu se konal premiérově partnerský závod v rakouském Schwarzenbergu. Tradičně vysokou úroveň mezi XC závody v ČR potvrdily závody v Nové Peci a v Novosedlech, důstojnou tečku za letošním ročníkem pak udělalo finále v Jistebnici.
 
Maximální počet 120 bodů získali v žákovských kategoriích Václav Dostál a Oskar Marek, naopak Jitka Černohorská potřebovala na celkové vítězství pouze 88 bodů. V kategorii Nábor dívky rozhodovalo o konečném třetím místě lepší umístění při finálovém závodě, po kterém se nakonec radovala Nikola Hodlová.
 
Nejtěsnější rozdíl 2 bodů byl po závěrečném závodě v kategorii Mladší žákyně mezi Jitkou Černohorskou a Adélou Soumarovou, naopak největší rozdíl 34 bodů byl v kategorii Předžáci mezi Václavem Dostálem a Štěpánem Krulou.
 
Celkem čtyři žákovské kategorie ovládl Lykoklub Prachatice, tři kategorie se staly kořistí CS Specialized SG Vimperk a jedno prvenství putovalo do Strakonic.
 
A jak to nakonec v žákovských kategoriích dopadlo?
 
Nábor hoši (2005-2006) 1. Grygera Kryštof Jaromír 2. Tuháček Pavel 3. Toncar Pavel
Nábor dívky (2005-2006) 1. Dostálová Anna 2. Korytarová Anna 3. Hodlová Nikola
Předžáci (2003-2004) 1. Dostál Václav 2. Krula Štěpán 3. Fischl Sandro
Předžákyně (2003-2004) 1. Viktorová Nela 2. Hejhalová Dagmar 3. Štěpková Kristýna
Mladší žáci (2001-2002) 1. Marek Oskar 2. Sáska Jan 3. Fiedler Zdenek
Mladší žákyně (2001-2002) 1. Černohorská Jitka 2. Soumarová Adéla 3. Wurm Tatjana
Starší žáci (1999-2000) 1. Jirouš Samuel 2. Honsa František 3. Doležal Vladislav
Starší žákyně (1999-2000) 1. Řezníková Tereza 2. Sásková Tereza 3. Součková Celestýna

 

Závěrem je potřeba všem pořadatelům poděkovat a doufat, že příští ročník 2014 bude minimálně stejně povedený jako letošní.