Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Finále SpinFit Dětského MTB cupu Libereckého kraje proběhlo ve Stráži pod Ralskem

29.09.2013 11:19
Ve Stráži pod Ralskem proběhl v sobotu 28.9.2013 finálový závod SpinFit Dětského MTB cupu Libereckého kraje, který byl dvojnásobně bodovaný a v několika kategoriích měnil celkové medailové pořadí. 
 
V kategorii Žáci 2 (ročník 2003-2004), kde máme pravidelně svého zástupce, zvítězil Matěj Stránský před Janem Šindelářem a naším Míšou Samcem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Zemanová před Dášou Hejhalovou a Katkou Hladíkovou. A jak to dopadlo v ostatních kategoriích? 
 
V kategorii Bobice (ročník 2009 a mladší) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Katkou Haškovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Lamač před Jakubem Novotným a Josefem Schäferem.
 
V kategorii Předžákyně (ročník 2007-2008) zvítězila Zdeňka Janatová před Barborou Rajnochovou a Viktorií Vyhnisovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Stromský před Tomášem Hájkem a Adamem Smejkalem.
 
V kategorii Žákyně 1 (ročník 2005-2006) zvítězila Vanda Dlasková před Natálií Petrákovou a Janou Karejsovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Václav Ježek před Filipem Samcem a Jakubem Svatuškou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Klára Vernerová před Martinou Jedlánkovou a Katkou Daňkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Maroul před Jakubem Daňkem a Davidem Šulcem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Tereza Vaníčková před Dominikou Kubátovou a Vanessou Rolencovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michal Vích před Dominikem Řídkým a Šimonem Bódayem.
 
Konečné pořadí seriálu naleznete zde.