Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Finále Pošumavské ligy horských kol v režii touškovských bikerek

19.10.2013 19:35
V jihočeských Buzicích proběhl v sobotu 19.10.2013 poslední závod Pošumavské ligy horských kol. Časovku na 6 km v lese Buzíčku v dětských kategoriích ovládl nejrychlejším časem Jakub Nový, ale nejvíce byly vidět touškovské bikerky.
 
V kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2003 a mladší) zvítězila Adéla Foltýnová před Danielou Radovou a naší Adélou Špičkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Šimon Polívka před Dominikem Walzerem a Janem Frühaufem.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Adéla Holubová před Terezou Cibulkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Nový.
 
Po poledni byly zároveň vyhlášeny celkové výsledky letošního ročníku Pošumavské ligy horských kol, kde v kategorii Nejmladší žákyně (ročník 2003 a mladší) zvítězila naše Adéla Špičková před Annou Mundlovou, ostatní holky nesplnily podmínku o minimálním počtu startů. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Dominik Walzer před Janem Frühaufem a Lukášem Kalivodou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2001-2002) zvítězila Adéla Holubová před Terezou Cibulkovou a Kristýnou Burlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Kužel před Jakubem Novým a Matyášem Fialou.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1999-2000) zvítězila Markéta Vaicová, ostatní holky nesplnily podmínku o minimálním počtu startů. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Skořepa před Tomášem Vlasákem, ostatní kluci nesplnili podmínku o minimálním počtu startů.