Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA 2014

07.09.2014 18:23
V sobotu 6.9.2014 proběhl v Bakově devátý ročník nejúspěšnějšího dětského MTB závodu, EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA.
 
Z našeho teamu se závodu se střídavými úspěchy zúčastnili Tomík a Ema Jankovských.
 
V kategorii Moto GP/A (2012-2013) zvítězila Tereza Mladá před Miou Cizinskou a Marií Šťavíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vajc před Mikulášem Horákem a Matějem Trsem.
 
V kategorii Moto GP/B (2011) zvítězila Martina Procházková před Karolínou Videckou a Ester Černou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Cee před Filipem Gambou a Kryštofem Duchekem.
 
V kategorii Naděje A (ročník 2011) zvítězila Kristýna Lhotáková před Karolínou Palounkovou a Adélou Čadilovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Richter před Eliášem Beckertem a Davidem Čižinským.
 
V kategorii Naděje B (ročník 2010) zvítězila Emma Cizinská před Marií Kulichovou a Pavlínou Kolajtovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schäfer před Františkem Hladíkem a Šimonem Malátem.
 
V kategorii Předškoláčci A (ročník 2009) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Petrou Štěpkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Moulis před Markem Bursou a Jakubem Kolarzem.
 
V kategorii Předškoláčci B (ročník 2008) zvítězila Lucie Grohová před Markétou Svatuškovou a Vanessou Hartychovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Jungwirth před Lukášem Baletkou a Adamem Horákem.
 
V kategorii Předžákyně I/A (ročník 2007) zvítězila Dana Nováková před Ellou Kunčíkovou a Hanou Vikovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Kalina před Tomášem Hájkem a Janem Schovancem.
 
V kategorii Předžákyně I/B (ročník 2006) zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Anežkou Kluchovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Vojtěchem Hendrychem a Pavlem Tuháčkem.  
 
V kategorii Předžákyně II (ročník 2004-2005) zvítězila Nela Viktorová před Kateřinou Hladíkovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Filipem Samcem, na 12.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Zemanová před Dagmar Hejhalovou a Martinou Jedlánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Tomášem Maroulem a Zdeňkem Fiedlerem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Tereza Vaníčková před Magdalenou Mišoňovou a Nicole Hartychovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Schierl před Josefem Hladíkem a Tomášem Ježkem.
 
V kategorii Kadetky (1998-1999) zvítězila Petra Kozelská před Terezou Neumanovou a Barborou Džerengovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Jelínek před Adamem Kašparem a Jonášem Březinou.
 
V kategorii Juniorky (1996-1997) zvítězila Daniela Březinová před Klárou Křížovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Kobes před Matyášem Krumphanzlem a Michalem Zápotockým.
 
V závodě štafet Střelci (ročník 2003 a mladší) zvítězila Dukla Praha I před týmem IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 a týmem kola-bbm.cz.
 
V závodě štafet Borci (ročník 2002 a starší) zvítězil tým KOLA 2000 před týmem "We ride for Burry" a týmem kola-bbm.cz I.