Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA 2014

07.09.2014 18:23
V sobotu 6.9.2014 proběhl v Bakově devátý ročník nejúspěšnějšího dětského MTB závodu, EMERGE ČESKÁ POJIŠŤOVNA POHÁR MĚSTA BAKOVA.
 
Z našeho teamu se závodu se střídavými úspěchy zúčastnili Tomík a Ema Jankovských.
 
V kategorii Moto GP/A (2012-2013) zvítězila Tereza Mladá před Miou Cizinskou a Marií Šťavíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vajc před Mikulášem Horákem a Matějem Trsem.
 
V kategorii Moto GP/B (2011) zvítězila Martina Procházková před Karolínou Videckou a Ester Černou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Cee před Filipem Gambou a Kryštofem Duchekem.
 
V kategorii Naděje A (ročník 2011) zvítězila Kristýna Lhotáková před Karolínou Palounkovou a Adélou Čadilovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Richter před Eliášem Beckertem a Davidem Čižinským.
 
V kategorii Naděje B (ročník 2010) zvítězila Emma Cizinská před Marií Kulichovou a Pavlínou Kolajtovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Schäfer před Františkem Hladíkem a Šimonem Malátem.
 
V kategorii Předškoláčci A (ročník 2009) zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Petrou Štěpkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Ondřej Moulis před Markem Bursou a Jakubem Kolarzem.
 
V kategorii Předškoláčci B (ročník 2008) zvítězila Lucie Grohová před Markétou Svatuškovou a Vanessou Hartychovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Jungwirth před Lukášem Baletkou a Adamem Horákem.
 
V kategorii Předžákyně I/A (ročník 2007) zvítězila Dana Nováková před Ellou Kunčíkovou a Hanou Vikovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tobiáš Kalina před Tomášem Hájkem a Janem Schovancem.
 
V kategorii Předžákyně I/B (ročník 2006) zvítězila Adéla Rozsypalová před Marií Kramešovou a Anežkou Kluchovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Svatuška před Vojtěchem Hendrychem a Pavlem Tuháčkem.  
 
V kategorii Předžákyně II (ročník 2004-2005) zvítězila Nela Viktorová před Kateřinou Hladíkovou a Adélou Kyselovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Rozsypal před Matějem Kunčíkem a Filipem Samcem, na 12.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2002-2003) zvítězila Kristýna Zemanová před Dagmar Hejhalovou a Martinou Jedlánkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Daněk před Tomášem Maroulem a Zdeňkem Fiedlerem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Tereza Vaníčková před Magdalenou Mišoňovou a Nicole Hartychovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Jakub Schierl před Josefem Hladíkem a Tomášem Ježkem.
 
V kategorii Kadetky (1998-1999) zvítězila Petra Kozelská před Terezou Neumanovou a Barborou Džerengovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Jelínek před Adamem Kašparem a Jonášem Březinou.
 
V kategorii Juniorky (1996-1997) zvítězila Daniela Březinová před Klárou Křížovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Kobes před Matyášem Krumphanzlem a Michalem Zápotockým.
 
V závodě štafet Střelci (ročník 2003 a mladší) zvítězila Dukla Praha I před týmem IVAR CS - AUTHOR TEAM 1 a týmem kola-bbm.cz.
 
V závodě štafet Borci (ročník 2002 a starší) zvítězil tým KOLA 2000 před týmem "We ride for Burry" a týmem kola-bbm.cz I.