Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

ELEVEN Dětský MTB Cup 2017 odstartoval v Osečné

16.04.2017 16:30

V neděli 16.4.2017 odstartoval společným závodem se seriálem Galaxy série v Osečné již 10. ročník dětského MTB seriálu ELEVEN Dětský MTB Cup.

Přestože se tmavé mraky proháněly nad Osečnou celé dopoledne, tak až při startu nejstarší kategorií Starší žáci a žákyně začala z nebes padat jemná dešťová krupička.

První letošní start v Osečné absolvovala z našeho teamu Adéla Špičková, která ve své kategorii dojela na 6. místě.

 

 

A jak to dopadlo?

V kategorii Odrážedla (ročník 2013 a mladší) zvítězil Petr Adolph před Štěpánem Mrkasem a Antonínem Penzem.

V kategorii  Bobíci (ročník 2013 a mladší) zvítězil Jan Pšenička před Filipem Čižinským a Brunem Jelínkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Sofie Lhotáková před Klárou Paulisovou a Terezou Bendovou.

V kategorii Předžáci (ročník 2011-2012) zvítězil Marek Semerád před Oliverem Lodrem a Filipem Gambou, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kristýna Lhotáková před Martinou Procházkovou a Leontýnkou Berkovou.

V kategorii Žáci 1 (ročník 2009-2010) zvítězil Václav Meier před Ondřejem Moulisem a Dominikem Kameníkem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Babeta Kolářová před Karolínou Frydrychovou a Anežkou Bažantovou.

V kategorii Žáci 2 (ročník 2007-2008) zvítězil Kryštof Bažant před Františkem Hanušem a Tomášem Meierem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Karolína Špicarová před Anetou Dlouhou a Barborou Rajnochovou.

V kategorii Mladší žáci (ročník 2005-2006) zvítězil Petr Kniha před Janem Bajerem a Ondřejem Čermákem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Jana Kareisová před Anežkou Kluchovou a Natálií Volejníkovou.

V kategorii Starší žáci (ročník 2003-2004) zvítězil Martin Kubišta před Markem Francem a Vítkem Hrochem, ve stejné kategorii mezi dívkami zvítězila Kateřina Knihová před Pavlou Hendrichovou a Lucií Blechovou.