Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Druhý díl rakouské trilogie v Graz/Statteggu

17.08.2013 21:53
Předposlední díl rakouské Junior Challenge se konal v sobotu 17.8.2013 v Graz/Statteggu v rámci Grazer Bike-Marathonu na velmi zajímavé trati v dějišti letošního mládežnického ME kategorií U15 a U17.
 
V kategorii U5 zvítězila Emma Schwarzenegger před Sophia Christinou Kummer a Eva Marií Preininger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Moritz Wagner před Gabrielem Staudingerem a Maxem Unterwieserem. 
 
V kategorii U7 zvítězila Katharina Urbicher před Emmou Fruhwirtha Anjou Pink, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Job Brecelj před Florianem Lindnerem a Matthiasem Brantnerem.
 
V kategorii U9 zvítězila Elena Riederer před Lorenou Morri a Lisa Marií Kittinger, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Christoph Holzer před Nicolasem Kollem a Žanem Pahorem. 
 
V kategorii U11 zvítězila Valentina Gruber před naší Adélou Špičkovou a Katjou Krenn, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Lepka před Lukasem Willhuberem a Michaelem Logarem.
 
V kategorii U13 zvítězila Mariena Neissi před Cornelií Holland a Viktorií Willhuber, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Raphael Riederer před Lukasem Hatzem a Robbem Struyfem.