Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Do cíle Vrchařské koruny Valašska Junior 2017 chybí dva měsíce

01.10.2017 16:30

Třetí ročník cykloturistického projektu Vrchařská koruna Valašska Junior - S Austinem na vrchol má spolu se školáky za sebou první měsíc nového školního roku.

Zářijové počasí na Valašsku nebylo pro bikery tak příznivé jako v předchozích letech, a tak k velkým změnám v pořadí nedošlo. 

Cílem této soutěže je v období od 1.4.2017 do 30.11.2017 zdolat na kole co nejvíce z určených 50 vrcholů. V této chvíli všech 50 vrcholů zdolalo 5 bikerek a 14 bikerů.

V kategorii Střední školy - jednotlivci jsou medailové pozice již dávno obsazeny Radimem Grebikem, Metodějem Liebelem a Václavem a Pavlem Jelínkovými. Celkem se do projektu zapojilo již 67 středoškoláků z 15 středních škol.

I v kategorii Základní školy - jednotlivci jsou medailové pozice obsazeny Damiánem Pavlíkem, Petrem Škrobákem a Matějem Dudkem. Celkem se do projektu zapojilo již 330 žáků a žákyň z 78 mateřských a základních škol.

Do letošního ročníku se zapojilo neuvěřitelných 397 bikerů a bikerek z celkem 93 mateřských, základních a středních škol.

Do letošní novinky, soutěže sportovních klubů, se zapojilo 36 klubů z různých sportovních odvětví.

Nejoblíbenějším vrcholem mezi středoškoláky je Jurkovičova rozhledna v Rožnově pod Radhoštěm, kam zavítalo 43 bikerů a bikerek.

Nejoblíbenějším vrcholem mezi žáky základních škol je Nivka v Bike aréně v Semetíně, kam zavítalo 112 bikerů a bikerek, přes 100 bikerů a bikerek zavítalo ještě na Jurkovičovu rozhlednu a ke Karlovskému jezeru.

Pět a více vrcholů, které zaručují účast na slavnostním vyhlášení, zdolalo již 177 bikerů a bikerek.