Počasí

ScreenSaver            yr.no

Dětský MTB Cup Libereckého kraje v cíli

07.09.2011 17:30

Finálovým závodem v Chrastavě byl zakončen  další ročník Dětského MTB Cupu Libereckého kraje. V letošní roce byl seriál složen ze šesti závodů a poprvé se závodníci podívali i na tratě do sousedního Polska. BIKESTORE.CZ MTB Team měl v letošním roce obsazeny kategorie Bobice a Žáci 1. V kategorii Bobice  zvítězila Barunka Chládková před Karolínou Elicerovou a Magdalénou Scháferovou, na pěkném 6.místě skončila naše Adélka Stránská. V kategorii Žáci 1  zvítězil náš Matěj Stránský, který zvítězil ve třech z pěti závodů. Na stupních vítězů ho doplnili Miroslav Chládek a Vojta Pařík. V letošním ročníku získal náš team celkem 4x první místo, 1x druhé místo a 1x třetí místo. Slavnostní vyhlášení seriálu proběhne ve čtvrtek 8.9.2011 od 17:30 hod v OC DELTA v Liberci.