Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Dětská soutěž v kreslení seriálu Kolo pro život jde do finále

05.10.2013 18:42
Každoročně na všech závodech seriálu Kolo pro život probíhá v rámci doprovodného programu soutěž dětí v kreslení. Je jen na dětech, jaké téma si pro své malování vyberou a jakou techniku zvolí, pastelky i jiné druhy barev jsou jim v indiánském tee-pee volně k dispozici.
 
Z každého závodu seriálu porota poté vybere několik obrázků pro závěrečné hlasování. Během finálového večera bude vyhlášeno 14 malířů  s největším počtem hlasů. 
 
Hlasovat může do neděle 13.10.2013 každý, kdo má registrační kartu Kola pro život a to tak, že hlasuje pro jeden obrázek z každého závodu seriálu.
 
V letošním ročníku se z našeho teamu do soutěže zapojily naše nejmladší bikerky, Adélka Kotliková (Trans Brdy - obrázek č.1, Zadov - obrázek č.62, K.Vary - obrázek č.72) a Ema Jankovská (Valtice - obrázek č.101). 
 
Byli bychom rádi, kdyby jste tyto naše "malířky" a bikerky svým hlasem podpořili na stránkách Kola pro život.
 
Každý hlas se počítá a právě ten váš hlas může být vítězný!
 
Samozřejmě vzhledem k různému věku dětí v soutěži nelze hodnotit jen uměleckou hodnotu obrázku, ale je nutné ocenit i snahu vytvořit vlastní dílo, která se v současné době počítačových her u dětí moc nevidí.
 
Rozhodně nemůžeme zapomenout i na naše soupeře, s kterými během závodů svádíme souboje na trati, a musíme ocenit jejich snahu při malování a podpořit je také naším hlasem při hlasování.
 
Velmi aktivní byla při malování 5-letá Magdalenka Bradnová (Ml.Boleslav - obrázek č.17, Orlík - obrázek č.34, Vrchlabí - obrázek č.43) či nejmladší bikerky AVELI MTB týmu, Adélka Jurkuláková (Kouty - obrázek č.125) a Maruška Kramešová (Chrudim - obrázek č.86).
 
Naši podporu si zasloužili i Radim Zeman (Liberec - obrázek č.124), Nela Půbalová (Holešov - obrázek č.49) nebo členka přeštického COPRu, Aneta Bělová (Plzeň - obrázek č.90).