Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Deštivý Běh přes motolské jamky 2013

03.11.2013 17:00
Nedělní deštivé dopoledne patřilo na golfovém hřišti v Praze-Motole dětským kategoriím Běhu přes motolské jamky, který byl zároveň i Přeborem Prahy 2013 v přespolním běhu a finálovým závodem Salomon Trail Running Cupu 2013.
 
Mezi startujícími hlavního závodu na 8 km jste mohli vidět stříbrného medailistu z halového MS 2012 na 800 m Jakuba Holušu  či olympijskou vítězku z Turína 2006 v běhu na lyžích Kateřinu Neumannovou na 4km trati hobby běhu. 
 
Vzhledem k šíři věkových kategorií se letos poprvé sešly v jedné kategorii Přípravka žákyně II naše čtyři zástupkyně: Zuzka, Eliška a obě Adélky. Tradičně silná a početná konkurence tohoto prestižního závodu jim nedovolila bojovat o mety nejvyšší, přesto si závod v atraktivním prostředí užily.
 
Dětských závodů se zúčastnilo celkem 232 dětí a oproti jiným sportům měly na startu převahu dívky, kterých bylo 133. A jak to dopadlo?
 
V kategorii Přípravka žákyně I (ročník 2006 a mladší) zvítězila Ema Sofie Nováková před Marií Machovou a Natálií Bláhovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vašek Lorenc před Vilémem Orálkem a Adamem Hejnem.
 
V nejpočetnější kategorii Přípravka žákyně II (ročník 2002-2005) zvítězila Michaela Durdová před Eliškou Poborskou a Vendulou Plazzerovou, na 18.místě skončila Zuzka Kadlecová, na 24.místě Eliška Kotlíková, na 39.místě Adélka Kotlíková a na 47.místě Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Vokoun před Petrem Novákem a Pavlem Jindrou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Kateřina Krejčí před Bárou Placatkovou a Veronikou Šťastnou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Honsa před Matějem Burianem a Vojtěchem Dryákem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1998-1999) zvítězila Andrea Duchoňová před Leou Chvalovskou a Lucií Krupařovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Kuriš před Petrem Hanušem a Jakubem Prunarem.