Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Deštivý Běh přes motolské jamky 2013

03.11.2013 17:00
Nedělní deštivé dopoledne patřilo na golfovém hřišti v Praze-Motole dětským kategoriím Běhu přes motolské jamky, který byl zároveň i Přeborem Prahy 2013 v přespolním běhu a finálovým závodem Salomon Trail Running Cupu 2013.
 
Mezi startujícími hlavního závodu na 8 km jste mohli vidět stříbrného medailistu z halového MS 2012 na 800 m Jakuba Holušu  či olympijskou vítězku z Turína 2006 v běhu na lyžích Kateřinu Neumannovou na 4km trati hobby běhu. 
 
Vzhledem k šíři věkových kategorií se letos poprvé sešly v jedné kategorii Přípravka žákyně II naše čtyři zástupkyně: Zuzka, Eliška a obě Adélky. Tradičně silná a početná konkurence tohoto prestižního závodu jim nedovolila bojovat o mety nejvyšší, přesto si závod v atraktivním prostředí užily.
 
Dětských závodů se zúčastnilo celkem 232 dětí a oproti jiným sportům měly na startu převahu dívky, kterých bylo 133. A jak to dopadlo?
 
V kategorii Přípravka žákyně I (ročník 2006 a mladší) zvítězila Ema Sofie Nováková před Marií Machovou a Natálií Bláhovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vašek Lorenc před Vilémem Orálkem a Adamem Hejnem.
 
V nejpočetnější kategorii Přípravka žákyně II (ročník 2002-2005) zvítězila Michaela Durdová před Eliškou Poborskou a Vendulou Plazzerovou, na 18.místě skončila Zuzka Kadlecová, na 24.místě Eliška Kotlíková, na 39.místě Adélka Kotlíková a na 47.místě Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Petr Vokoun před Petrem Novákem a Pavlem Jindrou.
 
V kategorii Mladší žákyně (ročník 2000-2001) zvítězila Kateřina Krejčí před Bárou Placatkovou a Veronikou Šťastnou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Honsa před Matějem Burianem a Vojtěchem Dryákem.
 
V kategorii Starší žákyně (ročník 1998-1999) zvítězila Andrea Duchoňová před Leou Chvalovskou a Lucií Krupařovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Štěpán Kuriš před Petrem Hanušem a Jakubem Prunarem.