Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

CykloVAPE - technický partner teamu

11.04.2015 16:00
Naším dlouhodobým teamovým partnerem je pražská firma CykloVAPE
 
Díky vstřícnosti majitele firmy pana Feistnera mohou naši malí bikeři a bikerky využívat servisních služeb jednoho z nejlepších pražských mechaniků, bývalého bikera Honzy Doležala.
 
Vzhledem k tomu, že je CykloVAPE premium prodejcem Superioru, tak téměř celá naše biková flotila je od této značky. Druhou prémiovou značkou se koncem minulého roku stala značka Scott.
 
Prostorná kamenná prodejna a cykloservis se nachází v Hanušově ulici, pouhých 25 min z centra Prahy a s dostatečným místem na parkování. 
 
Nepřehlédnutelnou součástí prodejny je podstropní expozice cyklistických dresů, které se k této firmě nějakým způsobem vážou včetně našeho teamového dresu.
 
 
Vzhledem ke klientsky orientované otevírací době (Po-Pá 10:00-20:00, So 09:00-13:00) a blízkosti cyklostezky Kbely-Čakovice není problém si přijet kolo vyzkoušet i pro pracovně vytížené rodiče.
 
S příchodem jarního počasí po zimní pauze si před první projížďkou nezapomeňte zkontrolovat svého dvoukolového miláčka a pokud si na některé servisní úkony netroufáte, neváhejte navštívit kbelský cykloservis, kde vám rádi poradí a pomohou.