Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bramborová Plzeňská 50 České spořitelny 2013

08.09.2013 17:06
Po dlouhých letech se v sobotu 7.9.2013 vrátil do Plzně seriál Kolo pro život a návrat to byl velice povedený. A jak to dopadlo v Junior Trophy závodech?
 
V kategorii Holky do 5 let zvítězila Adéla Stránská před Lucií Grohovou a Babetou Kolářovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil František Pohanka před Matoušem Půbalem a Ondřejem Westfalem.
 
V kategorii Žákyně 6-7 let zvítězila Marie Kramešová před Katkou Duškovou a Zuzanou Kroupovou, na 4.místě skončila naše Ema Jankovská. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Janitor před Vítem Klimesem a Milanem Tlustým.
 
V kategorii Žákyně 8-9 let zvítězila Katka Hladíková před Nelou Půbalovou a Vandou Dlaskovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Kunčík před Markem Jurkulákem a Maximilianem Kerlem, na 4.místě skončil náš Tomík Jankovský.
 
V kategorii Žákyně 10-11 let zvítězila Katka Daňková před Martinou Jedlánkovou a Adélou Holubovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matěj Půlpán před Matějem Stránským a Jakubem Daňkem.
 
V kategorii Žákyně 12-13 let zvítězila Klára Vernerová před Karolínou Marksovou a Lucií Furchovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Hladík před Tomášem Ježkem a Radimem Šťastným.
 
Kompletní výsledky naleznete zde.