Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bikový tip týdne: Velká cena obce Buková 2014

20.08.2014 17:30
Pro nastávající víkend jsme pro vás vybrali sobotní Velkou cenu obce Buková, která se pojede jako dvanáctý závod Poháru Drahanské vrchoviny
 
Trať v Bukové je cyklokrosového charakteru, na které nebudou chybět umělé překážky, takže se mohou bikeři a bikerky těšit na velice rychlý závod.
 
Celý sobotní program je rozdělen do čtyř bloků od nejmenších až po ty nejstarší.
 
Časový harmonogram prvního bloku:
09:30 hod kategorie Chlapci odrážedla (ročník 2009 a mladší) 
09:35 hod kategorie Dívky odrážedla (ročník 2009 a mladší)
09:40 hod kategorie Chlapci do 6 let (ročník 2008 a mladší)
09:50 hod kategorie Dívky do 6 let (ročník 2008 a mladší)
10:00 hod kategorie Chlapci 7-8 let (ročník 2006-2007)
10:10 hod kategorie Dívky 7-8 let (ročník 2006-2007)
 
Vyhlášení výsledků prvního bloku bude v 10:15 hod.
 
Časový harmonogram druhého bloku:
10:30 hod kategorie Chlapci 9-10 let (ročník 2004-2005)
10:45 hod kategorie Dívky 9-10 let (ročník 2004-2005)
11:00 hod kategorie Mladší žáci 11-12 let (ročník 2002-2003)
11:02 hod kategorie Mladší žákyně 11-12 let (ročník 2002-2003)
11:40 hod kategorie Starší žáci 13-14 let (ročník 2000-2001)
11:42 hod kategorie Starší žákyně 13-14 let (ročník 2000-2001)
 
Vyhlášení výsledků druhého bloku bude v 12:00 hod.
 
Časový harmonogram třetího bloku:
12:20 hod kategorie Junioři (ročník 1996-1997)
12:20 hod kategorie Kadeti (ročník 1998-1999)
12:22 hod kategorie Juniorky a kadetky (ročník 1996-1999)
 
Vyhlášení výsledků třetího bloku bude v 13:15 hod.
 
Časový harmonogram čtvrtého bloku:
13:30 hod kategorie Muži Elite (ročník 1975-1995)
13:30 hod kategorie Muži Expert (ročník 1975-1995)
13:35 hod kategorie Muži Masters 2 (ročník 1965-1974)
13:35 hod kategorie Muži Masters 3 (ročník 1964 a starší)
13:35 hod kategorie Ženy (ročník 1975 a starší)
 
Vyhlášení výsledků čtvrtého bloku v 14:45 hod.
 
 
Startovné pro tento závod je pro kategorie do 14 let stanoveno na 20 Kč, pro kategorie 15-18 let je 50 Kč a pro ostatní kategorie je 100 Kč.