Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Bikový tip týdne: Velká cena BORGERS 2017 ve Stupně

01.09.2017 06:00

Pro tento týden jsme pro vás vybrali nedělní Velkou cenou BORGERS ve sportovním areálu ve Stupně.

Pořadatelský tým připravil atraktivní XC okruhy se zajímavě obsazeným startovním polem elitních bikerů.

Prezentace startuje od 8:00 hod a je se možno prezentovat vždy nejpozději do 30 minut před startem příslušné kategorie.

Časový harmonogram dopoledního bloku:
09:00 hod kategorie Kluci 5-6 let (ročník 2011-2012)
09:15 hod kategorie Holky 5-6 let (ročník 2011-2012)
09:30 hod kategorie Kluci 7-8 let (ročník 2009-2010)
09:45 hod kategorie Holky 7-8 let (ročník 2009-2010)
10:05 hod kategorie Kluci 9-10 let (ročník 2007-2008)
10:25 hod kategorie Holky 9-10 let (ročník 2007-2008)
11:00 hod kategorie Žáci I (ročník 2005-2006)
11:20 hod kategorie Žákyně I (ročník 2005-2006)
11:40 hod kategorie Žáci II (ročník 2003-2004)
12:00 hod kategorie Žákyně II (ročník 2003-2004)
12:30 hod kategorie Odrážedla (ročník 2014-2017) *
12:30 hod kategorie Kluci 3-4 let (ročník 2013-2014) *
12:30 hod kategorie Holky 3-4 let (ročník 2013-2014) *

* start po dojetí předchozí kategorie

Vyhlášení výsledků dopoledního programu v 12:45 hod.

Od 12:40 hod do 13:30 hod bude Oficiální trénink na MTB trati pro odpolední kategorie. Během dopoledního programu na trati nelze trénovat.


Časový harmonogram odpoledního bloku:
13:30 hod kategorie Kadeti (ročník 2001-2002)
13:32 hod kategorie EXPERT (ročník 1988-1998)
13:34 hod kategorie MASTERS 30 (ročník 1978-1987)
13:34 hod kategorie MASTERS 40 (ročník 1968-1977)
13:34 hod kategorie MASTERS 50 (ročník 1967 a starší)
14:50 hod kategorie Ženy ELITE (ročník 1988-1994)
14:50 hod kategorie Ženy U23 (ročník 1995-1998)
14:52 hod kategorie Juniorky (ročník 1999-2000)
14:54 hod kategorie Kadetky (ročník 2001-2002)
16:00 hod kategorie Muži ELITE (ročník 1988-1994)
16:00 hod kategorie Muži U23 (ročník 1995-1998)
16:02 hod kategorie Junioři (ročník 1999-2000)

Vyhlášení výsledků odpoledního programu po dojezdu poslední kategorie.


Startovné pro děti do 18-ti let je zdarma, pro ostatní kategorie je při online přihlášení ve výši 150 Kč, při přihlášení na místě pak 200 Kč.