Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bikový tip týdne: Emerge Česká pojišťovna pohár města Bakova nad Jizerou 2016

01.09.2016 19:00

Pro tento týden jsme pro vás nemohli vybrat jiný závod než sobotní 11. ročník Emerge Česká pojišťovna poháru města Bakova nad Jizerou.

Tento závod je mnohými rodiči, trenéry i samotnými malými bikery a bikerkami považován za neoficiální dětské Mistrovství ČR v cross country.

Prezentace dětí bude probíhat v pátek od 17:45 do 20:00 hod a v sobotu od 7:30 hod do 30 minut před startem dané kategorie.

Kompletní časový harmonogram prvního bloku:
09:00 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2013) - pouze kola
09:20 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2012)
09:40 hod kategorie Předškoláčci dívky A a Předškoláčci chlapci A (ročník 2011)
10:00 hod kategorie Předškoláčci dívky B a Předškoláčci chlapci B (ročník 2010)
10:40 hod kategorie Moto GP (ročník 2014-2015) - pouze pro odrážedla
10:55 hod kategorie Moto GP (ročník 2013) - pouze pro odrážedla

Vyhlášení výsledků prvního bloku proběhne v 11:20 hod.

Kompletní časový harmonogram druhého bloku:
12:00 hod kategorie Předžákyně I/A (ročník 2009)
12:15 hod kategorie Předžákyně I/B (ročník 2008)
12:30 hod kategorie Předžáci I/A (ročník 2009)
12:45 hod kategorie Předžáci I/B (ročník 2008)
13:00 hod kategorie Předžákyně II (ročník 2006-20076)
13:25 hod kategorie Předžáci II (ročník 2006-2007)
14:10 hod kategorie Střelci (ročník 2005 a mladší) - Faurecia štafetový závod (4 členná družstva, min. 1 dívka+1 rodič)

Vyhlášení výsledků druhého bloku proběhne v 15:00 hod.

Kompletní časový harmonogram třetího bloku:
16:10 hod kategorie Mladší žáci (ročník 2004-2005)
16:11 hod kategorie Mladší žákyně (ročník 2004-2005)
16:40 hod kategorie Starší žáci (ročník 2002-2003)
16:41 hod kategorie Starší žákyně (ročník 2002-2003)
17:15 hod kategorie Kadeti (ročník 2000-2001) a Junioři (ročník 1998-1999)
17:16 hod kategorie Kadetky (ročník 2000-2001) a Juniorky (ročník 1998-1999)
18:05 hod kategorie Borci (ročník 2004 a starší) - Faurecia štafetový závod (3 členná družstva, min. 1 dívka)

Vyhlášení výsledků třetího bloku proběhne v 18:40 hod.

Součástí závodního dne budou i závody v MTB sprintu. Vypsány jsou tři kategorie:
a. BUDOUCNOST (ročník 2006 a mladší)
b. JUNIOR (ročník 2001-2005)
c. MASTER (ročník 1998-2000)

Kompletní časový harmonogram MTB sprintu:
10:00 hod zahájení kvalifikace
13:30 hod ukončení kvalifikace
14:30 hod start finálových vyřazovacích jízd
18:40 hod vyhlášení výsledků


A jak je na těchto závodech tradicí, jsou díky podpoře sponzorů opět bez startovného.