Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bikový tip týdne: Emerge Česká pojišťovna pohár města Bakova nad Jizerou 2015

02.09.2015 19:00
Pro tento týden jsme pro vás nemohli vybrat jiný závod než sobotní 10. ročník Emerge Česká pojišťovna poháru města Bakova nad Jizerou
 
Tento závod je mnohými rodiči, trenéry i samotnými malými bikery a bikerkami za neoficiální dětské Mistrovství ČR v cross country.
 
Prezentace dětí bude probíhat v pátek od 17:45 do 20:00 hod a v sobotu od 7:30 hod do 30 minut před startem dané kategorie.
 
Kompletní časový harmonogram prvního bloku: 
09:00 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2012) - pouze kola
09:20 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2011)
09:40 hod kategorie Předškoláčci dívky A a Předškoláčci chlapci A (ročník 2010)
10:00 hod kategorie Předškoláčci dívky B a Předškoláčci chlapci B (ročník 2009)
10:40 hod kategorie Moto GP (ročník 2013-2014) - pouze pro odrážedla
10:55 hod kategorie Moto GP (ročník 2012) - pouze pro odrážedla
 
Vyhlášení výsledků prvního bloku proběhne v 11:20 hod.
 
Kompletní časový harmonogram druhého bloku: 
12:00 hod kategorie Předžákyně I/A (ročník 2008)
12:15 hod kategorie Předžákyně I/B (ročník 2007)
12:30 hod kategorie Předžáci I/A (ročník 2008)
12:45 hod kategorie Předžáci I/B (ročník 2007)
13:00 hod kategorie Předžákyně II (ročník 2005-2006)
13:25 hod kategorie Předžáci II (ročník 2005-2006)
14:10 hod kategorie Střelci (ročník 2004 a mladší) - Faurecia štafetový závod (4 členná družstva, min. 1 dívka+1 rodič)
 
Vyhlášení výsledků druhého bloku proběhne v 15:00 hod.
 
Kompletní časový harmonogram třetího bloku: 
16:00 hod kategorie Mladší žáci (ročník 2003-2004)
16:01 hod kategorie Mladší žákyně (ročník 2003-2004)
16:30 hod kategorie Starší žáci (ročník 2001-2002)
16:31 hod kategorie Starší žákyně (ročník 2001-2002)
17:10 hod kategorie Kadeti (ročník 1999-2000) a Junioři (ročník 1997-1998)
17:11 hod kategorie Kadetky (ročník 1999-2000) a Juniorky (ročník 1997-1998)
 
18:00 hod kategorie Borci (ročník 2003 a starší) - Faurecia štafetový závod (3 členná družstva, min. 1 dívka)
 
Vyhlášení výsledků třetího bloku proběhne v 18:30 hod.
 
Součástí závodního dne budou i závody v MTB sprintu. Vypsány jsou tři kategorie:
a. BUDOUCNOST (ročník 2005 a mladší) 
b. JUNIOR (ročník 2000-2004)
c. MASTER (ročník 1996-1999) 
 
Kompletní časový harmonogram MTB sprintu:
10:00 hod zahájení kvalifikace
13:30 hod ukončení kvalifikace
14:30 hod start finálových vyřazovacích jízd
18:30 hod vyhlášení výsledků
 
Během celého dne bude připraven pro děti doprovodný program, svoje umění předvedou ve Škole kola skvělí technici Tomáš Trunschka a Mário Nebesář.
 
A jak je na těchto závodech tradicí, jsou díky podpoře sponzorů opět bez startovného.