Vyhledávání

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

Wilburrina

Podpora projektů

Podpora projektů

Sociální sitě

Facebook BIKE3000 Junior Team    Twitter BIKE3000 Junior Team    Google+ BIKE3000 Junior Team    Youtube BIKE3000 Junior Team

Počasí

booked.net

Bikový tip týdne: Emerge Česká pojišťovna pohár města Bakova nad Jizerou 2015

02.09.2015 19:00
Pro tento týden jsme pro vás nemohli vybrat jiný závod než sobotní 10. ročník Emerge Česká pojišťovna poháru města Bakova nad Jizerou
 
Tento závod je mnohými rodiči, trenéry i samotnými malými bikery a bikerkami za neoficiální dětské Mistrovství ČR v cross country.
 
Prezentace dětí bude probíhat v pátek od 17:45 do 20:00 hod a v sobotu od 7:30 hod do 30 minut před startem dané kategorie.
 
Kompletní časový harmonogram prvního bloku: 
09:00 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2012) - pouze kola
09:20 hod kategorie Naděje dívky a Naděje chlapci (ročník 2011)
09:40 hod kategorie Předškoláčci dívky A a Předškoláčci chlapci A (ročník 2010)
10:00 hod kategorie Předškoláčci dívky B a Předškoláčci chlapci B (ročník 2009)
10:40 hod kategorie Moto GP (ročník 2013-2014) - pouze pro odrážedla
10:55 hod kategorie Moto GP (ročník 2012) - pouze pro odrážedla
 
Vyhlášení výsledků prvního bloku proběhne v 11:20 hod.
 
Kompletní časový harmonogram druhého bloku: 
12:00 hod kategorie Předžákyně I/A (ročník 2008)
12:15 hod kategorie Předžákyně I/B (ročník 2007)
12:30 hod kategorie Předžáci I/A (ročník 2008)
12:45 hod kategorie Předžáci I/B (ročník 2007)
13:00 hod kategorie Předžákyně II (ročník 2005-2006)
13:25 hod kategorie Předžáci II (ročník 2005-2006)
14:10 hod kategorie Střelci (ročník 2004 a mladší) - Faurecia štafetový závod (4 členná družstva, min. 1 dívka+1 rodič)
 
Vyhlášení výsledků druhého bloku proběhne v 15:00 hod.
 
Kompletní časový harmonogram třetího bloku: 
16:00 hod kategorie Mladší žáci (ročník 2003-2004)
16:01 hod kategorie Mladší žákyně (ročník 2003-2004)
16:30 hod kategorie Starší žáci (ročník 2001-2002)
16:31 hod kategorie Starší žákyně (ročník 2001-2002)
17:10 hod kategorie Kadeti (ročník 1999-2000) a Junioři (ročník 1997-1998)
17:11 hod kategorie Kadetky (ročník 1999-2000) a Juniorky (ročník 1997-1998)
 
18:00 hod kategorie Borci (ročník 2003 a starší) - Faurecia štafetový závod (3 členná družstva, min. 1 dívka)
 
Vyhlášení výsledků třetího bloku proběhne v 18:30 hod.
 
Součástí závodního dne budou i závody v MTB sprintu. Vypsány jsou tři kategorie:
a. BUDOUCNOST (ročník 2005 a mladší) 
b. JUNIOR (ročník 2000-2004)
c. MASTER (ročník 1996-1999) 
 
Kompletní časový harmonogram MTB sprintu:
10:00 hod zahájení kvalifikace
13:30 hod ukončení kvalifikace
14:30 hod start finálových vyřazovacích jízd
18:30 hod vyhlášení výsledků
 
Během celého dne bude připraven pro děti doprovodný program, svoje umění předvedou ve Škole kola skvělí technici Tomáš Trunschka a Mário Nebesář.
 
A jak je na těchto závodech tradicí, jsou díky podpoře sponzorů opět bez startovného.