Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bikový tip týdne: Cyklobrána do prázdnin 2014

12.06.2014 20:00
Tento závodní týden nabízí několik velmi kvalitních dětských MTB závodů, po dlouhém rozhodování jsme nakonec pro vás vybrali 3.ročník dětských závodů Cyklobrána do prázdnin.
 
V neděli 15.6.2014 se na malé bikery a bikerky budou těšit tratě v areálu hotelu Všemina resp. Activityparku Všemina poblíž stejnojmenné valašské obce. Závod si během předchozích dvou ročníků vybudoval mezi rodiči i dětmi pozici druhého nejlepšího moravského dětského MTB závodu a patří mezi Top 5 dětských MTB závodů v ČR.
 
Závody odstartují v 10:00 hod, startovné pro kategorie na 300 m trati je stanoveno na 30 Kč, pro ostatní kategorie na 50 Kč.
 
Kompletní časový harmonogram je následující:
 
10:00 hod - trať 6800 m - kategorie S1 dívky a  T1 chlapci (ročník 2004)
10:40 hod - trať 5100 m - kategorie P2 dívky a  R2 chlapci (ročník 2005)
11:10 hod - trať 3400 m - kategorie N3 dívky a  O3 chlapci (ročník 2006)
11:30 hod - trať 2500 m - kategorie L4 dívky a  M4 chlapci (ročník 2007)
11:50 hod - trať 1600 m - kategorie J5 dívky a  K5 chlapci (ročník 2008)
12:10 hod - trať  800 m - kategorie CH6 dívky a  I6 chlapci (ročník 2009)
12:30 hod - trať  300 m - kategorie G7 dívky a  H7 chlapci (ročník 2010 a mladší) - kola
12:40 hod - trať  300 m - kategorie E8 dívky a  F8 chlapci (ročník 2010) - odrážedla
12:50 hod - trať  300 m - kategorie C9 dívky a  D9 chlapci (ročník 2011) - odrážedla
13:00 hod - trať  300 m - kategorie A10 dívky a B10 chlapci (ročník 2012) - odrážedla
13:10 hod - trať 9500 m - kategorie U11 dívky a V11 chlapci (ročník 2002 a 2003)
13:10 hod - trať 9500 m - kategorie X11 dívky a Y11 chlapci (ročník 2000 a 2001)
 
Vyhlášení vítězů proběhne od 14:00 hod.
 
V areálu je k dispozici dostatečná parkovací plocha a po zkušenostech z minulých ročník i rozšířená možnost občerstvení.