Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bikový tip týdne: Bikeclinic Cup Tábor 2016

28.07.2016 18:30

Pro tento týden jsme pro vás vybrali nedělní šestý závod Bikeclinic Cupu v Táboře.

Centrum závodu je situováno do místního cyklokrosovém areálu Komora, kde od 8:30 hod začíná prezentace.

Kompletní časový harmonogram prvního závodu je následující:
10:00 hod kategorie S1 starší žáci/žákyně (ročník 2003-2004)
10:00 hod kategorie S2 starší žáci/žákyně (ročník 2000-2002)
10:30 hod kategorie M mladší žáci/žákyně (ročník 2005-2006)
10:55 hod kategorie Z3 žáci/žákyně (ročník 2007)
11:15 hod kategorie O odrážedla (ročník 2012-2014)
11:25 hod kategorie B kola bobíci/bobice (ročník 2012-2014)
11:35 hod kategorie Z1+Z2 žáci/žákyně (ročník 2008-2009)
11:55 hod kategorie P2 předžáci/předžákyně (ročník 2010)
12:10 hod kategorie P1 předžáci/předžákyně (ročník 2011)

 

Kompletní časový harmonogram druhého závodu je následující:
12:25 hod kategorie O odrážedla (ročník 2012-2014)
12:35 hod kategorie B kola bobíci/bobice (ročník 2012-2014)
12:45 hod kategorie S2 starší žáci/žákyně (ročník 2000-2002)
13:55 hod kategorie S1 starší žáci/žákyně (ročník 2003-2004)
14:20 hod kategorie M mladší žáci/žákyně (ročník 2005-2006)
14:40 hod kategorie Z3 žáci/žákyně (ročník 2007)
14:55 hod kategorie Z1+Z2 žáci/žákyně (ročník 2008-2009)
15:10 hod kategorie P2 předžáci/předžákyně (ročník 2010)
15:25 hod kategorie P1 předžáci/předžákyně (ročník 2011)

Vložený závod rodičů startuje ve 12:45 hod.

Vyhlášení vítězů kategorií Odrážedla a Bobíci/bobice proběhne v 13:20 hod, ostatní kategorie budou vyhlášeny v 16:00 hod.

Startovné pro kategorie Odrážedla a Bobíci/bobice je při platbě předem ve výši 50 Kč, při platbě na místě pak ve výši 80 Kč.

Startovné pro ostatní dětské kategorie je při platbě předem ve výši 150 Kč, při platbě na místě pak ve výši 200 Kč.