Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

BIKE3000 App - novinky z dětských MTB závodů ve vašem mobilu

23.02.2014 18:25
Svět informačních technologií jde neustále dopředu a stále více uživatelů používá chytré telefony, které se pomocí různých aplikací mohou stát opravdovým pomocníkem.
 
Jsme rádi, že vám dnes můžeme představit oficiální teamovou aplikaci BIKE3000 App pro telefony a tablety s operačním systémem Android. Stejně jako v minulosti jsme jako první v bikovém světě přišli s QR kódy, tak dnes vstupujeme mezi prvními i do světa mobilních aplikací.
 
Naše aplikace nabízí nejnovější články, videa z našeho videokanálu, informace z našeho facebookového profilu a samozřejmě také aktuální kalendář dětských MTB závodů. Všechny informace si aktualizujete kdykoliv přes WiFi, 3G nebo EDGE připojení ať jste doma, na závodech či na výletě.
 
 
Aplikaci kvůli poplatkům nenaleznete v Google Play Store, ale máte možnost si ji zdarma stáhnout zde. Instalace aplikace je jednoduchá, po stažení do svého mobilu (přímo nebo přes USB kabel z PC) stačí povolit v nastavení mobilu volbu 'Instalace aplikace i mimo Google Play" a spustit samotnou instalaci.
 
Věříme, že tímto krokem vám opět zjednodušíme cestu k informacím ze světa dětských MTB závodů. Do budoucna se pokusíme připravit aplikaci i pro majitele chytrých telefonů od firmy Apple a s operačním systémem Windows.