Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Bike Night Flachau 2013 se zlatým koncem

11.08.2013 14:48

V neděli 11.8.2013 v rakouském Flachau pokračovala Junior Trophy závodem Bike Night Flachau. Za slunného počasí se v rodném městě rakouského sjezdaře Hermanna Maiera neztratili ani naši zástupci.

V kategorii U5 zvítězila Julia Reich před naší Eliškou Kadlecovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Luis Strumegger před Tobiasem Ertlem a Michelem Ebnerem.
 
V kategorii U7 zvítězila Luisa Gratzer před Mabel Turner a Larou Reich, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Johannes Kosch před Fabianem Wronou a Florianem Fritzenwallnerem.
 
V kategorii U9 zvítězila Maresa Stocker před Helene Reinbacher a Yvonne Gadola, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Nikolas Kolle před Galem Starmanem a Alexanderem Ertlem.
 
V kategorii U11 zvítězila naše Adéla Špičková před Sofia Marií Kollmann a Katharinou Strobl, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Michael Logar před Valentinem Reinbacherem a Lucou Binnigem.
 
V kategorii U13 zvítězila naše Zuzka Kadlecová před Janou Ellmer a Sophií Moser, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukas Hatz před Franz-Josefem Lasserem.
 
V kategorii U15 zvítězil Alexander Gratzer před Philippem Lacknerem a Felixem Sohwaldem.