Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Běžecký tip týdne: Běh Jižním Městem 2016

13.04.2016 20:00
Pro následující víkend jsme pro vás vybrali sobotní 5. ročník Běhu Jižním Městem v Centrálním parku na pražském Jižním Městě. Závod je součástí Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2016
 
Prezentace v areálu ZŠ Mikulova začíná v 8:30 hod a končí nejpozději 40 minut před startem dané kategorie.
 
Časový harmonogram prvního bloku:
09:30 hod kategorie žákyně mladší (ročník 2003–2004)
09:40 hod kategorie žáci mladší (ročník 2003–2004)
09:50 hod kategorie žákyně (ročník 2001–2002)
10:00 hod kategorie žáci (ročník 2001–2002)
10:15 hod vyhlášení výsledků prvního bloku
 
Časový harmonogram druhého bloku:
10:15 hod kategorie berušky (ročník 2011–2013)
10:25 hod kategorie broučci (ročník 2011–2013)
10:35 hod kategorie přípravka žákyně I (ročník 2009–2010)
10:45 hod kategorie přípravka žáci I (ročník 2009–2010)
10:55 hod kategorie přípravka žákyně II (ročník 2007–2008)
11:05 hod kategorie přípravka žáci II (ročník 2007–2008)
11:15 hod kategorie přípravka žákyně III (ročník 2005–2006)
11:25 hod kategorie přípravka žáci III (ročník 2005–2006)
11:40 hod vyhlášení výsledků druhého bloku
 
Časový harmonogram třetího bloku:
11:40 hod kategorie dorostenky (ročník 1999–2000)
11:40 hod kategorie juniorky (ročník 1997–1998)
11:40 hod kategorie ženy do 34 let (ročník 1982–1996)
11:40 hod kategorie ženy 35–44 let (ročník 1972–1981)
11:40 hod kategorie ženy nad 44 let (ročník 1971 a starší)
11:40 hod kategorie dorostenci (ročník 1999–2000)
12:20 hod vyhlášení výsledků třetího bloku
 
Časový harmonogram čtvrtého bloku:
12:20 hod kategorie junioři (ročník 1997–1998)
12:20 hod kategorie muži do 39 let (ročník 1977–1996)
12:20 hod kategorie muži 40–49 let (ročník 1967–1976)
12:20 hod kategorie muži 50–59 let (ročník 1957–1966)
12:20 hod kategorie muži nad 59 let (ročník 1956 a starší)
13:10 hod vyhlášení výsledků čtvrtého bloku  
 
Startovné při online přihlášení je 30 Kč, při přihlášení na místě pak 50 Kč.