Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

Chrástecký MTB víkend

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Běžci v sobotu rozzářili večerní Prahu

21.09.2014 14:30
V sobotu večer proběhl v Praze na Letné čtvrtý díl běžeckého seriálu GP Batteries Night Run 2014. Součástí seriálu jsou i dětské závody RWE KIDS CUP, které jsou rozděleny do celkem pěti věkových kategorií D6, D8, D10, D12 a D14. 
 
Tento běžecký seriál má stejného pořadatele jako bikový seriál Cyklomaraton, takže se zde setkáte s podobným zázemím a organizací.
 
Na letenské pláni byl pro děti připraven 330 metrový okruh, který absolvovaly podle věku jednou, dvakrát, třikrát nebo čtyřikrát. Nejstarší dvě kategorie běžely společně za mírného deště.
 
Se závěrem bikové sezóny pomalu přecházíme na podzimní běžecké závody, a tak po poledním závěrečném závodě LOKO MTB Cupu v Rakovníku absolvovala Adéla Špičková na zpáteční cestě svoji běžeckou trať 1320 metrů v rámci RWE KIDS CUPu. 
 
Na startu nebyla z bikerů a bikerek sama, velmi dobře si vedl v boji o stupně vítězů o kategorii níže Radim Zeman z bakovského Bike&Ski Bakajda. A jak to dopadlo?
 
V kategorii DZ6 (ročník 2008 a mladší) zvítězila Kateřina Hartmanová před Terezou Třískovou a Alexandrou Uherkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Jáchym Čermák před Lukášem Neumannem a Matoušem Chýňavou.
 
V kategorii DZ8 (ročník 2006-2007) zvítězila Michaela Šedá před Annou Cinzerovou a Klaudií Kršovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Štegmann před Jakubem Haasem a Ondřejem Janouškem.
 
V kategorii DZ10 (ročník 2004-2005) zvítězila Magdalena Malátová před Terezou Ondřejčkovou a Evou Potočkovou, ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Vojtěch Bílek před Radimem Zemanem a Šimonem Hartmanem. 
 
V kategorii DZ12 (ročník 2002-2003) zvítězila Barbora Hartmanová před Kateřinou Kubištovou a Veronikou Korvasovou, na 10.místě skončila naše Adéla Špičková. Ve stejné věkové kategorii mezi kluky zvítězil Adam Cinzer před Michalem Hužvou a Jakubem Hronem.
 
V kategorii DM14 (ročník 2002-2003) zvítězil Dominik Štrobl před Dominikem Jirešem a Josefem Králíkem.