Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Běhá celá rodina aneb Malá křivoklátská 2013

03.11.2013 11:20
V sobotu 2.11.2013 se v lokalitě Kolečko v podhradí Křivoklátu konal 41.ročník lesního běhu Malá křivoklátská. Přes chladné a deštivé počasí se na startu tohoto populárního běhu sešlo početné startovní pole. Tradičně silné zastoupení v dětských kategoriích měly oddíly Střela Žebrák a TJ Lokomotiva Beroun.
 
Největší pozornost ale na sebe strhl třígenerační rodinný klan kolem Marie Kotlíkové, kterou na start ve svých kategorií doprovodili dcera Martina, vnuci Matyáš a Ondřej, a vnučky Adélka a Eliška, členky našeho teamu. A závody se jim povedly náramně, Matyáš svoji kategorii vyhrál, jeho maminka Martina skončila na 2.místě a babička Marie skončila na 3.místě.
 
A jak to dopadlo v jednotlivých dětských kategoriích?
 
V kategorii Dívky 6-7 let zvítězila Agáta Hofmanová před Markétou Forejtovou a Julií Fílovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Florián Ketman před Prokopem Ondřejkou a Josefem Čapkem.
 
V kategorii Dívky 8-9 let zvítězila Šárka Somrová před Monikou Florovou a Zuzanou Matějkovou, na 11.místě skončila naše Adélka Kotlíková, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Matyáš Vondráček před Kryštofem Ondřejkou a Jakubem Žákem. 
 
V kategorii Dívky 10-11 let zvítězila Katka Kopicová před Danielou Karasovou a Anežkou Voříškovou, na 9.místě skončila naše Eliška Kotlíková a na 23.místě Adéla Špičková. Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Josef Kuník před  Michalem Smetanou a Adamem Sudkem. 
 
V kategorii Dívky 12-13 let zvítězila Eliška Kordová před Kristýnou Prouzovou a Kateřinou Rydlovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Lukáš Bajer před Jiřím Paterou a Markem Štochlem.
 
Program mezi hlavním závodem a dětskými závody opět zpestřilo vystoupení skupiny historického šermu.