Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

Wilburrina

Podpora projektů

Vrchařská koruna Valašska Junior

 Chrástecký MTB víkend 

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

ATEX Sportswear novým partnerem teamu

20.02.2016 16:00
Od prvopočátku našeho teamu jezdíme v dresech z dílny brněnské firmy ATEX Sportswear.
 
Tato firma byla založena v roce 1992 a postupem času se rozrostla ve významného dodavatele reprezentačních týmů různých sportovních odvětví jako jsou veslování, zápas či biatlon.
 
Nejvýraznější stopu v současné době firma ATEX Sportswear zanechává v biatlonové komunitě, když až do další zimní olympiády 2018 v jihokorejském Pchjongčchangu obléká českou a slovenskou biatlonovou reprezentaci.
 
Jedním z našich cílů pro letošní sezónu byla konsolidace dodavatelů týmové oblečení pod jednu značku. A protože pro nás závody nekončí projetím cílem, vedeme naše mladé bikery a bikerky k sounáležitosti s týmovou identitou a prezentaci partnerů i v zázemí závodů či na stupních vítězů.
 
Zkušenosti s výrobou pro různé sportovní odvětví, naše pozitivní zkušenosti a spokojenost s dodávkami cyklistického oblečení a v neposlední řadě i tříletá záruka na dodané oblečení nás vedly k rozhodnutí, že i další týmové oblečení v podobě sportovních souprav, polotriček či šortek pro nás bude vyrábět firma ATEX Sportswear.
 
Jak se říká, není špatné počasí, je jen špatně oblečený biker či bikerka. I to nás vedlo k tomu, aby závodní sada našich mladých bikerů a bikerek byla co nejkomplexnější a připravena na všechny druhy počasí. A věřte, že minimum firem je ochotno vyrobit i v nejmenších dětských velikostech kompletní požadovaný artikl.
 
Jsme rádi, že jsme se pro letošní rok s firmou ATEX Sportswear dohodli na partnerské spolupráci a věříme, že k oboustranné spokojenosti i pro další roky.
 
S kolekcí firmy ATEX Sportswear se bude v nejbližší době moci seznámit na sedmém ročníku cyklistického veletrhu For bikes 2016 v pražských Letňanech, který se koná ve dnech 1.-3.4.2016.