Vyhledávání

BIKE3000 Junior Team

Partneři teamu

GORDIC

FANUC

CYKLOVAPE

ATEXSPORT

VoXX

BikeWorkX

Podpora projektů

Komunitní centrum Motýlek

Nadace Jedličkova ústavu

HDK SAFEROAD MTB BIATLON

Sociální sitě

BIKE3000 Junior Team na facebooku   BIKE3000 Junior Team na twitteru

BIKE3000 Junior Team na google+   BIKE3000 Junior Team na YouTube

Plánovače trasy

Mapy.cz   ViaMichelin

Počasí

   ScreenSaver            yr.no

Ani černé mraky nad Berounem nezkazily dětem úsměv ve tváři

24.08.2014 14:00
V neděli 24.8.2014 pokračoval v Berouně osmým závodem letošní ročník seriálu Cyklomaraton. Protože se dnes v celé ČR nejel prakticky žádný jiný MTB závod, tak se přes zamračenou oblohu na startu sešla v dětských kategoriích silná konkurence. 
 
Náš team měl na startu čtyři zástupce: obě Adélky, Elišku a po téměř tříměsíční pauze zaviněné zraněním se do závodního pole vrátil Míša Samec.
 
A jak to v jednotlivých dětských kategoriích dopadlo? 
 
V kategorii DZ6 (ročník 2008 a mladší) zvítězila Kateřina Bartošová před Adélou Bejčkovou a Barborou Tabulkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Tomáš Pešek před Denisem Joglem a Štěpánem Křivancem.
 
V kategorii DZ8 (ročník 2006-2007) zvítězila Marie Kramešová před Andělou Křikavovou a Lucií Sellnerovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vojta Hendrych před Danielem Srpem a Danielem Bradáčem. 
 
V kategorii DZ10 (ročník 2004-2005) zvítězila Adéla Foltýnová před Nikolou Hodlovou a naší Adélkou Kotlíkovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Richard Kobr před Robertem Kobrem a Liborem Venclem.
 
V kategorii DZ12 (ročník 2002-2003) zvítězila Martina Papoušková před Lucií Hendrychovou a Šárkou Křikavovou, těsně pod stupni vítězů skončilo naše duo v pořadí Adéla Špičková, Eliška Kotlíková. 
 
Ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Vít Hovád před Davidem Kamienem a Jakubem Pospíšilem, na 6.místě skončil náš Míša Samec.
 
V kategorii DZ14 (ročník 2000-2001) zvítězila Magdalena Kindlová před Adélou Nábělkovou a Annou Khekovou, ve stejné kategorii mezi kluky zvítězil Filip Nosek před Lukášem Runtem a Jakubem Venclem.